Skocz do zawartości

Departament stanu


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, nergil said:

To sam widzisz,wpuszczają nie tych co trzeba.. mnie nie chcą wpuścić gdzie ja nawet nie mam zamiaru tam zostawać.. cel wyłącznie turystyczny

Strasznie zdesperowany jestes jak na kogos kto chce turystycznie - juz druga strone nam to tlumaczysz a to czy Ci wierzymy znaczenie ma niewielkie....

Jak mnie gdzies nie chca to jade gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
W dniu 6.12.2021 o 20:38, katlia napisał:

LOL... to samo powiedzieli ci ktorzy zostali. Nie ma jeszcze chipa w ludziach ktory moze wykryc prawdomowce od tego kto klamie. 

No więc sama widzisz że system jest do dupy i konsul tak naprawde nie wie kto jakie ma zamiary i wpuszczają tych co tam zostają zamiast tych co naprawdę jadą turystycznie tak jak ja.. i to jest nie fer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 21:19, kzielu napisał:

Strasznie zdesperowany jestes jak na kogos kto chce turystycznie - juz druga strone nam to tlumaczysz a to czy Ci wierzymy znaczenie ma niewielkie....

Jak mnie gdzies nie chca to jade gdzie indziej.

Nie jestem zdesperowany i jeżdzę tam gdzie turysta jest mile widziany.. po prostu miałem kilka razy okazję pojechać do USA i myślałem że jest to kraj przychylnie patrzący na turystów..  art. 214 b nie zdołałem wykazać że planowane podczas wizyty w usa działania odpowiadają rodzajowi wizy o którą się staram.. co o jaką mam się starać jak jadę turystycznie? Jakiś absurd.. na wszystkie pytania ładnie odpowiedziałem i odmowa.. no i teraz odmowa esty.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, nergil said:

 i to jest nie fer

Dobrze, wyzaliles sie, czas na planowanie innych podrozy. Bo co ty myslisz, ze prawa zwiazane z granicami panstw  to szkola podstawowa? Szukasz 'fer' w polityce? Jest wiele rzeczy nie 'fer' w USA, i akurat wizy dla cudzoziemcow to najmniejszy i najmniej wazny problem amerykanski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Xarthisius napisał:

 

 

39 minut temu, Xarthisius napisał:

There. Skoro mamy juz precyzyjna odpowiedz na glowne pytanie watku, to czy mozemy zamknac te bezproduktywna dyskusje?

Zamknąć? 

Fajnie czasem poczytać coś głupiego. Łatwiej się wstaje.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kzielu zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...