Skocz do zawartości

CHRISTMAS 2021


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ święta tuż tuż, obmyslilem nowy konkurs a raczej zabawę. 

Widząc ambitne podejście forumowiczów do ozdabiania świątecznego swoich domów i mieszkań może zamienimy to przyjemne acz wyczerpujące zajecie w konkurs?

Myślę ze wspolzawodniczyć można  w dwóch kategoriach:

1/ Dekoracje zewnętrzne. 

2/ Dekoracje wnętrz naszych domów i mieszkań. 

Nagroda będzie raczej honorowa ponieważ nie podejrzewam żeby @Admin wysupłał choćby symboliczne środki dla tych, którzy zajmą miejsce na podium czy choćby pierwsze miejsca. Bo to: "wicie, rozumiecie - koszty ogromne a przychody skromne". Znamy te gadki z życia. Sam wiem jak ogromne kwoty pochlania opłacanie armii "administratorow".  ;)

Myślę że po świętach przeprowadzimy demokratyczne głosowanie, każdy odda głos na najlepszą jego zdaniem dekorację, potem te głosy podliczymy a rozstrzygnięcie mam nadzieję ogłosić pod koniec albo może już po rozpoczęciu Nowego 2022 Roku. 

 

Zamieszczajcie proszę zdjęcia. Zabawny się! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba nie trafiłem z pomysłem.

 

Dla zachęty wrzucam kilka fotek mojej chatki. Jakość taka sobie bo dmuchało mocno.

To drzewo po lewej było bardzo ładnie, spiralnie owinięte światełkami ale dotarl i do nas wicher, który rujnował Kentucky i dość mocno je poplątał. Obawiałem się całkiem wszystko porwie ale chiński wyrób tym razem dal radę. 

 

 

20211217_185218.jpg

20211217_185205.jpg

20211217_185158.jpg

20211217_185155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Xarthisius napisał:

Ty poczekaj, az zobaczysz reszte ozdob, a nie jeden korek. Od razu mowie, uprzedzajac komentarze, ze 7 lat na to pracowalem i jeszcze kolega sie dorzucil :)

Rozumiem że oddałeś zdjęcia do wywołania? 

Aż boję się pomyśleć w jaki sposób się kolega dorzucił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...