Skocz do zawartości

CHRISTMAS 2021


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, andyopole napisał:

Kreatywnosc - level expert!

A w nowe drzwi wystarczy wbic mocny gwozdz. :D

Czekaj aż skończę tegoroczne korki! 

Tak, tak nowy gwóźdź... W starych drzwiach był. Co prawda nie gwóźdź, ale heavy duty wkręt, ale jednak. Mam jeszcze taki nakładany hak na drzwi, ale szkoda nowych uszczelek.

W ogóle na froncie domu mamy ścianę z cegieł. Cegły oczywiście raczej tylko do dekoracji, niż pełnią jakąś rolę strukturalną. Ale poprzedni właściciele się nie certolili, parę solidnych gwoździ w te cegły wbite jest.

Co do domku z sąsiedztwa: too much...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, mola napisał:

Mam jeszcze taki nakładany hak na drzwi, ale szkoda nowych uszczelek.

Na wszystko jest sposob. Haczyk przyklejany na dwustronna tasme klejaca 3M. Po sezonie bozonarodzeniowym mozna powiesic kolejne tematyczne dekoracje a ostatecznie odkleic i zmyc  resztki kleju czyms tam, np Hexanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konkurs, delikatnie mówiąc, nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem. :)

Ponieważ jednak zamieszczone zdjęcia zostały ocenione przyznaniem przez forumowiczów ocenami pod każdym postem nie można pominąć milczeniem zamieszczonych głosów. 

Ponieważ zgłoszeń do konkursu nie było zbyt dużo, jako samozwańczy organizator konkursu pozwalam sobie ogłosić zwycięzcę powyższego.

A Winner is: @mola!!!

Ponieważ @Admin nie był łaskaw zabrać głosu postanowiłem subiektywnie przyznać skromną nagrodę zwycięzcy, którego (którą) poproszę o przesłanie adresy by PM.

Gratulacje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...