Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Zgadzam się z powyższym. Myślę, że należy raczej zebrać dowody typu: nie wymówiłam czynszu na mieszkanie w Polsce, nie zwolniłam się z pracy w Polsce / przerwałam naukę przed wyjazdem do USA, zamówienie na wedding reception zostało złożone w dacie po przekroczeniu granicy...

Aczkolwiek:

1. Nie jestem prawnikiem i bardzo radzę nie brać moich opinii zobowiązująco - mogę się mylić

2. Nie wysyłałbym żadnych dokumentów / dowodów poza tym co oficjalnie potrzeba w AOS. Bałbym się że zostaną wykorzystane "przeciwko" mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej wszystkim,

Szybkie pytanko, moze ktos sie orientuje. Przylecialam na wizie B1, wzielam slub z obywatelem, mam pending 130 i 485, jutro mam biometrics i zaraz po chcialam przygotowac i wypelnic I -131. 

Przegladalam instrukcje, moze ktos sie orientuje co wpisac w Class of Admission? Ogolnie rozumiem ze mam wpisac klase wizy na ktorej wpuscili mnie do kraju, ale widzialam ze niektorzy sugeruja zeby wpisac AOS - pending I - 485.

Czy ktos z dobrych duszyczek ma pojecie jak to interpretowac? Niby jestem w procesie AOS ale wlecialam na turystycznej (ktora stracila waznosc PO aplikacji o GC).

 

Dzieki za pomoc ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...