Skocz do zawartości

Nauka angielskiego


Junak73

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tutejszego systemu szkolenia ale mam nowa pracownice po Community College. Zeby zrobic mnozenie 3x8 idzie po calculator.

Na stanowisku ktore ona zajmuje akurat wyksztalcenie jest nieistotne ale... gdyby skonczyla MIT bylo by podobnie. Poza tym sympatyczna dziewczyna i ma fajne cycki. ;)

Ja wiem, nie mozna generalizowac.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenach studiów Undergrad wiedząc, że pierwsze w zasadzie 2 lata student uczy się tak na serio jakichś ogólnych przedmiotów to community college kosztujący 1/10 jest dobrą alternatywą (wg mnie). Wiele CC oferuje (przynajmniej w CA) automatyczny transfer na uczelnie UC - gdzie kończysz swój undergrad program w mniej więcej połowie budżetu. Wiem, że wielu Amerykan ma generalnie w dupie na ile się zadłuży podczas studiów i kończą programy undergrad z $150-200k długu, ale jak ktoś ma chcociaż cień racjonalności w zadłużaniu a przy tym nie umie kopać za dobrze piłki (względnie odbijać, przebijać czy inne takie) to liczy dolary -progamy CC są dobrą alternatywą, szczególnie jak myślisz skończyć post grad / PhD / Law School czy med school - wtedy nikt nie będzie roztrząsał czy pierwsze dwa lata studiów undergrad robiłeś na uniwersytecie czy w CC

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, mcpear said:

 jak myślisz skończyć post grad / PhD / Law School czy med school - wtedy nikt nie będzie roztrząsał czy pierwsze dwa lata studiów undergrad robiłeś na uniwersytecie czy w CC

Mam bratanice ktora wlasnie tak zrobila. Community College - UC Santa Barbara - medical school- specjalizacja. Jest teraz anestezjologiem, i dodatkowo mloda profesorka na USC Medical School. Poczatek nauki w CC wcale nie wstrzymalo jej od robienia imponujacej kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
2 hours ago, Tomek777 said:

Jeśli chodzi o amerykańśki angielski, to można uczyć się z platformy ...

Najlepiej pogadać z jakimś lekgorem natviem przechdzić przez lekcje.

OP mieszka w Bostonie, wiec polskie firmy oferujace native speakerow srednio go obchodza. Zwolnij z liczba linkow, ktore zamieszczasz bo wyglada to na zwykly spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...