Skocz do zawartości

Kto wyjeźdża wiosną?


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, katlia napisał:

Wiosna gdzie? USA to ogromny kraj i kilka zupelnie innych klimatow. 

Pamietacie forumowicza. ktory uwielbial niskie temperatury? Nawet na Alsce bylo mu duszno. Kto to byl: @KaeR? Chyba nie on ale ich obu juz od dawna ani widu ani slychu.

My takze przy realizacji zamowien kierujemy sie klimatem w miejscu zamawiajacego. Wisconsin albo Nova Scotia zawsze spadaja na koniec kolejki "bo u nich i tak jeszcze snieg lezy", do sezonu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, andyopole napisał:

Pamietacie forumowicza. ktory uwielbial niskie temperatury? Nawet na Alsce bylo mu duszno. Kto to byl: @KaeR? Chyba nie on ale ich obu juz od dawna ani widu ani slychu.

My takze przy realizacji zamowien kierujemy sie klimatem w miejscu zamawiajacego. Wisconsin albo Nova Scotia zawsze spadaja na koniec kolejki "bo u nich i tak jeszcze snieg lezy", do sezonu daleko.

A który to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już odliczam :D. Lecę 26/04 - na niecałe dwa tygodnie. Wiosna jest fajna (marudom przypominam, że na półkuli północnej zaczyna się 21 marca :P). Ale trzeba uważać, bo pamiętam rok, kiedy mój lot zaplanowany na 21/03 został odwołany z powodu śnieżycy w NYC...

EDIT: Dopiero zauważyłam, że to pytanie padło  wątku o GC, No mnie to nie dotyczy ;), ale się pocieszę - a co :D!

Edytowane przez Zuza007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/6/2024 at 8:48 PM, andyopole said:

Mój syn przylata tego samego dnia! 

Coś mam przeczucie, że się nie spotkamy ;). No chyba, że ma przesiadkę w NYC (ja tym razem lecę z Wwy do Newark - przez Oslo. tak jeszcze nie leciałam :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...