Skocz do zawartości

H-2B, K-1 czy K-3 ???


iris

Rekomendowane odpowiedzi

Katolikiem nie jest, ale chrzescijaninem. To naprawde robi roznice ksiezom :?: Chrzescijanin to chrzescijanin.

A jak niby odbyc te praktyki skoro moj chlopak nie zna polskiego i raczej malo prawdopodobne aby sie nauczyl :?: Trzeba specjalnie szukac ksiedza znajacego angielski :?: Wiem, ze do takiego slubu potrzebny jest ksiadz dwujezyczny,to oczywiste, ale zeby do jakis tam praktyk, na ktorych ksiadz uczy mnie prowadzenia kalendarzyka malzenskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

iris zrobisz jak uwazasz ,takie sa zasady w Kosciele Katolickim i wielu innych wyznaniach i religiach tez sa zasady.

tak jak napisala KW musisz zasiegnac porady u ksiedza Proboszcza bo moze byc tak ze bedzie wszystko ok .

wiele wyznan Chrzescijanskich ma podpisana umowe z Kosciolem Katolickim (ze nie trzeba zadnych dyspens)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjsciu za maz w USA od razu maz wysunie wniosek o sponsorowanie a ja o EAD, czy gdybym mimo wszystko pracowala nielegalnie zanim otrzymam EAD bedzie to mialo wplyw na interview, czy lepiej zebym przeczekala te pare miesiecy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjsciu za maz w USA od razu maz wysunie wniosek o sponsorowanie a ja o EAD, czy gdybym mimo wszystko pracowala nielegalnie zanim otrzymam EAD bedzie to mialo wplyw na interview, czy lepiej zebym przeczekala te pare miesiecy :?:

Możliwość że Cie złapią nie jest wielka, ale po co ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do slubu z niekatolikiem to ulatwienie bedziesz miala jedno, ze narzeczony prawdopodobnie nie bedzie musial chodzic na nauki, ale bedzie musial podpisac zgode ze dzieci zostana wychowane po katolicku a ty przez proboszcza bedziesz musiala zlozyc wniosek o dyspense, Jesli nie potrafi po polsku to musisz miec tlumacza, ale wystarczy ze sie nauczy po polsku przysiegi malzenskiej i bedzie wiedzial o co chodzi.

jesli jestes jeszcze Polsce to idz sie wypytaj sama proboszcza co i jak, bo na prawde duzo od niego zalezy i niektore zeczy trzeba zlatwiac osobiscie, a zdazaja sie tacy, z ktorymi dogadac sie nie da i wtedy lepiej wiedziec za wczasu ( i ewentualnie szukac gdzie indziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiegi po Polsku moze i moglby sie nauczyc. Jest tylko taki problem, ze wtedy w kosciele dostalabym histerycznego ataku smiechu :D jakbym uslyszala jak sie meczy i mysle, ze nie tylko ja, goscie rowniez. Lepiej jak zostaniemy przy angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...