Skocz do zawartości

Ile do diabła można czekać na plastik?


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jackie

z tego co sie orientuje,(a zadalam to samo pytanie prawnikowi-ile sie czeka na zielona carte?) to czeka sie od 3 miesiecy do nawet roku.Nie mam powodu,zeby prawnikowi nie wierzyc bo wiekszosc jego spraw to GC.Cierpliwosci,tego sie mauczylam,majac do czynienia z USCIS.

to zależy jeśli przybywasz do stanów na wizie imigracyjnej, to GC powinno przyjść w ciągu kilku tygodni, (jeśli chodzi o mnie i o mego syna, to było ok.14 dni), jeśli załatwiasz to w stanach przez prawnika to rok jest dobrym wynikiem, moj kumpel czekal o wiele, wiele dłóżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli GC do ciebie nie dotarla to najlepsze wyjście to zlozyc I-90, z tym ze to nie zawsze kosztuje, jeśli karta nie doszła z winy Urzędu to nic nie płacisz, jeśli wyjdzie ze to twoja wina przygotuj sie na 190$

Już to zrobiliśmy. Nasz wina to nie jest i nie dam sobie tego wmówić. Na razie czekamy na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś przyszła odpowiedź listowna od senatora Obamy:

"Thank you for your correspondence requesting the help of my Senate office. My staff has submitted an inquiry to the Nebraska Service Center of the united States Citizenship and Immigration Services on your behalf. Please be aware that CIS typically takes between thirty (30) and sixty (60) days to respond.

If you have additional information or concerns on your case, please contact Nubia Chaidez, Special Assistant to the State Director, in my Chicago office at 312-886-3506.

Sincerely,

Barack Obama

United States Senator"

Brzmi pięknie, zobaczymy co z tego wyniknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 5 tygodni później...

Mąż jest już 2 tygodnie po biometrics, czekamy na [beeep]likat GC. Nie mamy pojęcia ile, podobno mozna czekać nawet do roku! Mam jednak nadzieję że tym razem będziemy mieć farta i poczekamy tak jak moja bratowa - tylko miesiąc po nowych biometrics.

Na marginesie - w związku z zaginięciem GC nawiązała się bardzo miła korospondencja z biurem senatora Obamy, jak zostanie prezydentem to będzie fajna pamiątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...