Skocz do zawartości

Paczki polonez parcel - nie wysylac


agnieszka4222

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem te wszystkie opinie ale nie do końca im uwierzyłem i teraz mam za swoje :-(

Kupiłem sobie pilnie potrzebną część w USA i uwierzyłem w reklamę Polonezparcel a nie w opinie tych co sie juz sparzyli. Wysłane do magazynu w Linden i z magazynu nadane do Polski lotnicza bo pilne, leciało 2 tygodnie i buum zaczął sie sprawdzac scenariusz z opisywanych tu wcześniej przygód innych klientów, czyli do gry wszedł Karex i zaczeło się.

Duperel kupiony za kilkadziesiąt dolców plus przesyłka za drugie tyle,

czas: juz trzy tygodnie i zaczęło się wysyłanie papierów do odprawy celnej itp. a za tym idą kolejne opłaty

Kompletny bezsens finansowy a płacenie za "szybszą' przesyłkę lotniczą mija się z celem bo za 20 dolców dotarłoby też po 4 tygodniach

Jeśli komuś wpadnie do głowy kupić sobie coś w USA i wysłać przez Polonezparcel i Karex to niech lepiej się zastanowi milion razy, ja dałem się złapać i mam nauczkę na przyszłość, NIGDY WIĘCEJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Uwaga !!!! na tych złodziei z Polonez Parcel Service. Nie dość że ceny z kosmosu ostatnio mają to i jeszcze zaczęli kraść. Pan Malajkat M. głupio twierdzi że nic na ten temat nie wie. Zginęła część zawartości a w zamian ktoś włożył zamówienie innej osoby z jej danymi i zamówieniem z ebay. Żenada i złodziejstwo. Gdy ujawniłem cały proceder odesłali wszystkie moje paczki do nadawców,  obciążajac mnie na dodatkowe koszta związane z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najgorsza firma przewozowa!!!Czekam na przesyłkę łącznie 70 dni i nic.Ostatnia data-sledzenie paczki 5 luty paczka na statku (według rozpiski) ma dotrzeć w trzy tygodnie.Dzis mamy 15 marzec. Dzwonię na infolinię cisza nikt nie odbiera.NIE POLECAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Firma oszustów , zawyżają wagę przesyłek aby pobrać większą opłatę od klienta , prawie każdą paczkę wstrzymują doliczając 25 procent więcej kosztów do ceny wysyłki . A żeby tego było mało to towar ważący faktycznie 300 gramów nagle w tej pseudo firmie doznaje cudownego rozmnożenia i nie wiedzieć czemu nagle zwiększa swoją wagę do rozmiarów 7,5 kg co z kolei zwiększa koszty wysyłki o 100 procent. Na maile sprzeciwu nie odpowiadają udając za niebyłe , nie polecam tej firmy .Ciekawi mnie czy pan Jan Chrzan - właściciel jest świadomy jakości świadczonych usług a raczej jej braku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy ktoś coś wie może co się z tą firmą dzieje Polonez Parcel Service ? Firma przestała przyjmować przesyłki do magazynów swoich i przewoźnicy zwracają paczki do nadawców w USA. Nie ma kontaktu z firmą ani telefonicznego ani email .Nie wiadomo co z paczkami w drodze do Polski ani co z przyjętymi i dostarczonymi paczkami które nie zostały przyjęte na magazyn w USA .

 

2023-03-15_19-18-44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andre68 said:

Czy ktoś coś wie może co się z tą firmą dzieje Polonez Parcel Service ?

Nie mam pojecia co sie dzieje z ta firma, ze zasluzyla na osobny, dedykowany, negatywny spam. Od wielu lat takie boty jak Ty przypominaja sie w tym watku...

Zamykam ten watek, bo nie ma on wiekszego sensu, a wszystkie inne potencjalne pozniejsze nawiazania do Polonez Parcel Service beda traktowane jak spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...