Skocz do zawartości

Paczki polonez parcel - nie wysylac


agnieszka4222

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mysleć o tej firmie bo też czekam na przesyłke kupiona na ebay i ta firma POLAND PARCEL miała mi przesłać drogą morska przesyłke ok 20.03.2010r.została nadana tak napisali w mailu ostatnim wtedy jaki od nich dostałem,Narazie cisza nie można sie do tej firmy dodzwonić od 2tygodni do nich dzwonie o różnych porach,wysyłam maile...CISZA!!!!CO MAM ROBIĆ?

Masz na mysli Poland Parcel czy Polonez Parcel? Jesli polonez to paczka z 20.03 powinna juz byc w porcie a nawet w czestochowie w magazynie firmy Karex. Bezposredni telefon na magazyn to: (34) 365 93 64.

My korzystamy na przemian (w zaleznosci do tego gdzie sie uda szybciej zaparkowac) albo z polamera albo z polonez parcel. Paczki nie raz byly otwierane przez UC ale nigdy nic nie zginelo i srednio dochodza w 5 tygodni droga morska. NIestety czasem paczki sa niezle poturbowane i w skutek tego niektore rzeczy sie niszcza. Kiedys kurier w moim domu gruchnal tak paczka o ziemie, ze myslalam, ze podloge zalamie. I wlasnie ich nieroztropnosc podczas doreczania najbardziej mi przeszkadza. Poza tym nie mam zastrzezen do pracy obu firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli Poland Parcel czy Polonez Parcel? Jesli polonez to paczka z 20.03 powinna juz byc w porcie a nawet w czestochowie w magazynie firmy Karex. Bezposredni telefon na magazyn to: (34) 365 93 64.

My korzystamy na przemian (w zaleznosci do tego gdzie sie uda szybciej zaparkowac) albo z polamera albo z polonez parcel. Paczki nie raz byly otwierane przez UC ale nigdy nic nie zginelo i srednio dochodza w 5 tygodni droga morska. NIestety czasem paczki sa niezle poturbowane i w skutek tego niektore rzeczy sie niszcza. Kiedys kurier w moim domu gruchnal tak paczka o ziemie, ze myslalam, ze podloge zalamie. I wlasnie ich nieroztropnosc podczas doreczania najbardziej mi przeszkadza. Poza tym nie mam zastrzezen do pracy obu firm.

Pisałem o POLAND PARCEL!!Polonez Parcel nie wysyłałem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

POLONEZ PARCEL SERVICE jest ok ale TYLKO I WYŁĄCZNIE dla paczek morskich

jak wysyłam coś lotniczą to ostatnio od udokumentowanej wartości 40$ złodzieje z kuhne & cośtam skasowali mnie 237zł

ZŁODZIEJSTWO W BIAŁY DZIEŃ

22zł VATu i 215 koszty manipulacyje

ja wiem że jest niby kryzys ale jawnie KRAŚĆ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przesylam paczki od wielu lat i morskie i lotnicze i NIDGY nie bylo problemu, wiec nazywanie firmy Polonez zlodziejami jest dla mnie nieodpowiednie. Paczki przechodza przez posrednika ( u nas biuro podrozy) wiec kolejne rece gdzie paczka moze zostac przewertowana, ale mimo wszystko nic nie zginelo. Raz nawet w mojej paczce wylala sie jedna rzecz, wiec przepakowali wszystko w nowe pudelko, pozabezpieczali reszte przesylki i zapakowali potluczony przedmiot i zalaczyli wyjasnienie o otworzeniu paczki.

Pamietajcie ze nawet na lotniskach potrafia walizki przeczesac. A jak paczki na statek pakuja to niekoniecznie sa to pracownicy Poloneza...a clo czasem sie zdaza...nam sie nie zdazylo, ale znajoma wysylala chyba 10 paczek na raz, i kosiarke i inne rzeczy. oclili jej tylko jedna paczke- taka wielka kuchnia zabawkowa dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

To ja dodam coś od siebie. Znajomy wysłała mi paczke z USA ta firmą znajdowały sie w niej same ubrania. Po pierwsze paczka lotnicza przyszła po ok. miesiącu czasu. Na dodatek papierowa tasma była zdarta i oklejona taśmą bezbarwną co oznacza, że paczka była otwierana. Panowie twierdzą że paczke dostali dzien wczesniej a w biurze mowili ze paczka od ponad 1,5 tygodnia jest juz w polsce. Na dodatek była zerwana kartka z nadaniem paczki na której widniala data wysyłki z USA. No i oczywiście jednej rzeczy w paczce nie było. Co moge powiedzieć złodzieje i jeszcze raz chamy i złodzieje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Chcialabym przestrzec wszystkich przed wysylaniem paczek przez firme POLONEZ PARCEL niedosc ze sa najdrozsi to jeszcze w dodatku zlodzieje i oszusci. Wyslalam paczke poczta lotnicza za 200 $ a oni wyslali mi morska dodatkowo w innej agencji zaplacialbym za paczke 40 $ a te zlodzieje policzyli mi prawie 110 $ nawet roznicy nie chca oddac .Wlascieciel jest tak chamski jak i jego pracownicy. NIE WYSYLAJCIE PACZEK POLONEZEM CHYBA ZE CHCECIE MIEC PROBLEMY W DODATKU POLONEZ BARDZO CZESTO CLI PACZKI . ODRADZAM TYCH ZLODZIEJI .

Witam - masz rację. Osobiście nie mam nic przeciwko firmie POLONEZ tylko ZUH SAGA w Częstochowie. wysłałam paczki do polski ze swoimi ubraniami w dniu 12 marca 2013 roku. Paczki doszły do ZUH SAGA w dniu 16 kwietnia. Deklaracja celna do rodziców została wysłana 9 maja ( stempel na kopercie ) , rodzice otrzymali dokumenty 13 maja - wypełnili w tym samym dniu I odesłali. Dokumenty doszły do SAGA 15 maja. Potem nie chciano wypuścic paczek - I stwierdzono do mnie, że go nie były w tym tygodniu. Moi rodzice czekali prawie miesiąc na deklaracje od Saga - Pan w Saga odpowiadał na zapytania: "Pana córce te ubrania nie są jeszcze potrzebne bo jej tu jeszcze nie ma oraz mam sporo kosiarek do odprawienia". Twierdził Pana dokumenty leżą na biurku sa już gotowe... Zwłoka miała na celu abyśmy zapomnieli co jest w paczkach. Oczywiści zostało narzucone cło 745zł. Po paczki pojechał mój tata osobiście pomimo, że były opłacone w POLONEZIE ze wszystkim również dostawą. Zwżylismy paczki już sie nie zgadzały z wagą na deklaracji - odkryliśmy, że w paczkach brakuje kosztownych rzeczy. Na zarzuty Pan w Saga odpowiedział - no przecież na deklaracji jest napisane $45 . Pan chyba zapomniał że oclił paczki - czyli nie były warte $45 . Okradziono paczki na kwotę $3500. Właściciel Agencji okazała się dobrym...

Rujnuje dobre imię firmy POLONEZ. A I rzeczy oclone - z pewnością połowa ich nie nadawała się do oclenia specalnie, że nazwano w deklaracji 12 torebek damskich . Niestety damskie były tylko 9.

Panie A. jeśli czegoś nie ma na deklaracji to nie znaczy, że można to brać!

Panie A jak to się stało, mnie Pan oclił skoro deklaracja jest na $45, jak to się stało, że pieczątka na kopercie deklaracji jest 9 maj - a pan twierdzi, że rodzice odesłali deklarację po miesiącu. Dlaczego twierdzilan, że nie było dystrybutora do odbioru paczek podczas rozmowy ze mną - jak był I dobrze Pan o tym wie (już Pan repertuar zmienił). Zapłaciłam za dostarczenie paczek w terminie 4-6 tygodni - dochodził Pan do 3 miesięcy.

Jeszcze raz bardzo proszę o zwrot moich rzeczy! Pan dobrze wie o co chodzi. Kurcze nawet kubek za $2.95 mnie ZAGINĄŁ! Miałam w paczce dwa - jesen mi zostawiono.

Prosze nie uzywaj samych duzych liter w tytule.. zedytowalem

/F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JAKI MAJĄ SYF W ZUH SAGA - ONI WYWALAJĄ TE PACZKI NA PODŁOGĘ -BRUDNĄ- I JE WERTUJĄ - TJ JAK ZA KOMUNY KIEDYŚ; PACZKI PRZEGLĄDAJĄ STARSI PANOWIE -EMERYCI ; ONI DEPCZĄ PO RZECZACH Z PACZEK; PACZKI SĄ ŹLE ZAKLEJANE - I PONOĆ SIĘ ROZSYPUJĄ PRZY DORĘCZANIU DO ODBIORCÓW. DOSYĆ, ŻE OKRADNĄ TO NAWALĄ CŁO! A RZECZY DOJDĄ ZNISZCZONE!

Witam
Chcialabym przestrzec wszystkich przed wysylaniem paczek przez firme POLONEZ PARCEL niedosc ze sa najdrozsi to jeszcze w dodatku zlodzieje i oszusci. Wyslalam paczke poczta lotnicza za 200 $ a oni wyslali mi morska dodatkowo w innej agencji zaplacialbym za paczke 40 $ a te zlodzieje policzyli mi prawie 110 $ nawet roznicy nie chca oddac .Wlascieciel jest tak chamski jak i jego pracownicy. NIE WYSYLAJCIE PACZEK POLONEZEM CHYBA ZE CHCECIE MIEC PROBLEMY W DODATKU POLONEZ BARDZO CZESTO CLI PACZKI . ODRADZAM TYCH ZLODZIEJI .



Prosze nie uzywaj samych duzych liter w tytule.. zedytowalem

/F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...