Skocz do zawartości

Paczki polonez parcel - nie wysylac


agnieszka4222

Rekomendowane odpowiedzi

kleo609

tak jak napisał KaeR, nie szalej

Nie masz żadnych podstaw żeby twierdzić, że jestem pracownikiem tej firmy lub jej pochodnej.

Nie muszę cię nawet w najmniejszym stropniu do tego przekonywać, a ponadto to może Ty jesteś z konkurencji i chcesz zaszkodzić?

Widząc to co piszesz, w jaki sposób to piszesz, jaka wściekłość przez ciebie przemawia to nie dziwię się, że coś dzieje się z twoimi paczkami, jeżeli w ten sam sposób zachowujesz się przy ich zdawaniu/nadawaniu.

Ja jedynie napisałem jak to jest z paczkami w moim przypadku a Ty zaczynasz mnie oskarżać?

Kilka głębokich oddechów, zwróc może uwagę, że to nie jest jedyny temat w którym piszę.

Może to da ci do myślenia?

Aha i gdybyś nie zauważył, to mieszkam w Polsce w Lublinie.

Tutaj nikt Cię nie oskarżył. Jestem kolejną osobą poszkodowaną . Z mojej paczki zaginęły rzeczy warte kilka tysięcy dolców. Na dodatek wpakowano mi kilka nie moich rzeczy. Paczki były otwierane w Prywatnej Agencji Celnej ... Chciałbym widzieć wasze komentarze jakby to wam zaginęły rzeczy warte kilka tysięcy dolarów -wasze "mundre komentarze" I waszą wściekłość. Śledziłem kilka miejsc i osoby współpracujące w owych firmach próbuja wszystko tuszować - swoimi komentarzami...

Uważam, że jak jesteś okradany I wiesz przez kogo to ostrzegasz innych. Poczytajcie te starsze komentarze na innych forach.

Zgłaszałem to do firmy kurierskiej oni uciekają od odpowiedzialności za to lub nie odbierają moich telefonów.

Nikt nie pisze takich rzeczy dla żartu i zabicia czasu. Czasami ludzie wysyłają drogie rzeczy a nie silikony...

Opamiętajcie się tutaj.

Rozumiem Twoje rozgorczenie, ale jeśli poczcie polskiej czy USPS coś zginie, to oznacza, że wszystkim paczki nie dochodzą? Jak ktoś mówi, że jemu doszły to automatycznie pracuje dla tej firmy? A może Ty pracujesz dla konkurencji w takim razie?

Wiesz, oskarżana przez Ciebie firma na podstawie Twoich wypowiedzi może Ci spokojnie założyć sprawę o zniesławienie. Jeśli uważasz, że Cię okradziono lub oclono bezprawnie, skieruj sprawę do sądu lub napisz odwołanie a nie szalej.

daruj sobie te komentarze mnie również zaginęły rzeczy dzwonie składam skrargi i nic - firma nie odbiera telefonów; unika odpowiedzialności...

kleo609 bardzo Cię proszę skontaktuj się ze mną pilnie. U mnie też zniknęły rzeczy warte kilka tysięcy dolarów ale dostałem kilka nie swoich. Odezwij się do mnie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będąc miesiąc temu w Bostonie wysłałem sobie do Polski paczkę, bo bym wszystkiego nie pomieścił w bagażu i właśnie wczoraj do mnie dotarła.

Powiem, że od lat wysyłam Polonezem i nigdy nie było żadnego problemu!

nikt nie kwestionuje firmy Polonez, że zawartość ginie ze wszystkich paczek luuudzie rozumu trochę - ale z niektórych I owszem co jest nie w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznam to za pytanie a nie za oskarżenie.

Nie, nie pracuje dla żadnej firmy przesyłkowej ani agencji transportowej/celnej czy jak kolwiek to nazwać.

Jeżeli masz problemy z paczkami to przykro mi, takie rzeczy się zdarzały/zdarzają i będą zdarzać, po prostu trafiło na ciebie.

A jeśli nie chcesz uwieżyć, że z paczkami które otrzymywaliśmy/otrzymujemy jest wszystko OK to już mnie średnio interesuje, bo i tak nie będę miał na to wpływu czy zmienisz zdanie czy nie, czy uwieżysz w to co piszę czy nie.

Ale żeby nie było, celowo nie użyję nazwy jaką firmą, odkąd wujaszek wyjechał do USA na zieloną kartę, przesyła do Polski paczki z NY z różnymi klamotami, krany, silikony, po prostu co się da, 10 rocznie to standard, nigdy nie mial problemów, chyba przez 15 lat oclili mu jedną paczkę.

słuchaj coś takiego miało miejsce co kleo609 pisze bo ja też straciłem swoje a na dodatek mam nie swoje rzeczy w mojej paczce to znaczy, że ktoś stracił ze swoich paczek;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...