Skocz do zawartości

Paczki polonez parcel - nie wysylac


agnieszka4222

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich oszukanych przez naszych"rodaczkow".jestem"kolejna "ofiara"-ze sie tak wyraze -polskiej firmy wysylkowej-polandparcel.moje przesylki jeszcze nie dotarly do odbiorcow-a ,o zgrozo -wyslalam je w listopadzie...w zyciu swoim ,nie zdobylabym sie na to aby kogos w tak beszczelny sposob potraktowac.sluchajcie kochani-nie wiem jak wy-oszukani rowniez ,ale ja z cala pewnoscia-nie podaruje tego....kazdego z nas przesylka kosztuje i to co sie miesci w tych paczkach rowniez z nieba nam nie spadlo.poza tym -paczki ktore wysylamy nie jednej osobie-ratuja sytuacje...a tu jacys wyrafinowani cwaniacy przegladaja je sobie,wykradaja co sie da ....????nie ,ja z pewnoscia tego nie odpuszcze.a wy???przeciez zlodziejstwo jest przestepstwem....dlaczego im na to pozwalac?? znajdzmy na nich sposob,a jak wiecie z kazdej sytuacji jest jakies wyjscie.jesli ktos z was jest wzburzony ,wkurzony ,okradziony -zrobmy cos z tym nielegalnym procederem.kurcze,az ciarki przechodza ,ze Polak -Polaka tak traktuje...w moich paczkach-oczywiscie ze zlota nie bylo,ale to akurat nie ma znaczenia.uwazam ,ze skoro nie dolozyla sie zadna zlodziejska bestia do tego aby dac cos dla innych-to precz z lapami od cudzej wlasnosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac small claims court ale kradziezy dokonano w POLSCE moim zdaniem to chyba nie ta jurysdykcja choc nie wiem na pewno

poczytaj w przesylkowych papierach drobny druk co mowi o odpowiedzialnosci za przesylki.

Jakkolwiek ci ,ktorzy zostali okradzeni powinni robic duzo rabanu

dobrac sie do zlodziei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej jestem za tym aby nie odpuscic....w tym przypadku .napewno powiadomie wszelkie mozliwe i istniejace tutaj media polskie,a i postaram sie aby w kazdej polonijnej prasie ukazala sie odpowiednia"antyreklama dla takiego rodzaju"polskich pomagierow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewulka tylko ze bedzie wiele pomocnikow ktorzy powiedza ze im nic nie zginelo i ze to jest oszczerstwo

tutaj wlasnie wychodzi z zycia ze Polak-Polakowi wilkiem oraz ze nie trzymamy sie w tzw kupie,,sa rozne strony www o tym gdzie nie kupowac itp a nie ma zadnej jaka firma przesylkowa nie jest odpowiednia,,wiec moze to jest jakas rada na to?

tez jestem za tym aby to tepic---zlodziejstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odpukac , ja wysylalam paczki przez polonez parcel i doszly bez problemu. Ale najbardziej polecam POLAMER oni sa fachowa firma i zawsze paczki byly po 3,5 tygodniach a lotnicze po 7 dniach. Z nich bylam bardzo zadowolona. Nie polecam firmy DOMA. Wyslalam 2 paczki jedna przyszla po miesiacu normalnie a druga po 3 miesiacach i na dodatek wszystko mialam tam sprzewracane i zniknelo pare rzeczy. A jesli chodzi o Poczte Polska, wyslalam z Polski do NY 2 paczki ekonomiczne. Jedna doszla po miesiacu a druga po 2,5m-cach i w pudelku byla dziura- ale na szczescie nic nie zginelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze;Polonez Parcel Service nie CLI paczek.Jesli wysylacie paczki nigdy nie deklarujcie co w nich jest naprawde.Pisac zawsze odziez uzywana plus slodycze.Jesli piszecie naprawde co jest w paczce beda wam w nich grzebac!Po drugie;kolezanko Agnieszka,od Ciebie wyludzila pieniadze nieuczciwa agencja i tam zwroc sie po swoje pieniadze.Duzo w USA jest takich Agencji jeszcze.Maz wyslal mi juz duzo paczek przez Polonez i nigdy nic zlego sie nie przytrafilo,w tym dwa komputery nowiutkie i kompletne i nikt ich nie oclil bo przyszly jako odziez uzywana plus slodycze.Po trzecie;paczki okradaja w polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamia nie wiem czy wiesz ale jest cos takiego jak kontrola wyrywkowa a wiec nie masz nigdy pewnosci ze nie otworza przesylki,,nie ma tak ze jak sie wpisze cos tam to przejdzie w 100% nie oclone..tak pisze na przyszlosc...

tja bo w USA nie okrada sie paczek ,kiedys o tym pisali w gazecie jak kto sie czasami dzieje,,nawet na lotnisku takie cos dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
witam wszystkich oszukanych przez naszych"rodaczkow".jestem"kolejna "ofiara"-ze sie tak wyraze -polskiej firmy wysylkowej-polandparcel.moje przesylki jeszcze nie dotarly do odbiorcow-a ,o zgrozo -wyslalam je w listopadzie...w zyciu swoim ,nie zdobylabym sie na to aby kogos w tak beszczelny sposob potraktowac.sluchajcie kochani-nie wiem jak wy-oszukani rowniez ,ale ja z cala pewnoscia-nie podaruje tego....kazdego z nas przesylka kosztuje i to co sie miesci w tych paczkach rowniez z nieba nam nie spadlo.poza tym -paczki ktore wysylamy nie jednej osobie-ratuja sytuacje...a tu jacys wyrafinowani cwaniacy przegladaja je sobie,wykradaja co sie da ....????nie ,ja z pewnoscia tego nie odpuszcze.a wy???przeciez zlodziejstwo jest przestepstwem....dlaczego im na to pozwalac?? znajdzmy na nich sposob,a jak wiecie z kazdej sytuacji jest jakies wyjscie.jesli ktos z was jest wzburzony ,wkurzony ,okradziony -zrobmy cos z tym nielegalnym procederem.kurcze,az ciarki przechodza ,ze Polak -Polaka tak traktuje...w moich paczkach-oczywiscie ze zlota nie bylo,ale to akurat nie ma znaczenia.uwazam ,ze skoro nie dolozyla sie zadna zlodziejska bestia do tego aby dac cos dla innych-to precz z lapami od cudzej wlasnosci....

Nie wiem co mysleć o tej firmie bo też czekam na przesyłke kupiona na ebay i ta firma POLAND PARCEL miała mi przesłać drogą morska przesyłke ok 20.03.2010r.została nadana tak napisali w mailu ostatnim wtedy jaki od nich dostałem,Narazie cisza nie można sie do tej firmy dodzwonić od 2tygodni do nich dzwonie o różnych porach,wysyłam maile...CISZA!!!!CO MAM ROBIĆ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...