Skocz do zawartości

Ead Z Bledem


zdenek

Rekomendowane odpowiedzi

Moja zona dostala EACard ze zla data urodzenia. Jak sie okazalo, aplikacja I-765 byla wyslana z bledem(no przeoczylo sie,tzn osoba ktora to wypelniala pomylila sie, a ja przeoczylem ten blad sprawdzajac). Czy jest jakis sposob na odkrecenie tego bez wysylania nowej aplikacji(i placenia 340$)?

Wiedzielismy juz o tym bledzie od czasu jak jezdzilismy na odciski palcow-pol listopada(wyskoczylo w systemie z bledem). Pytalismy sie tam(Commerce st Newark) czy moga to odrazu zmienic, powiedzieli, ze nie moga i wyslali na Broad St, a Ci powiedziel, ze tez nie moga tego zrobic i wyslali na Commerce St mowiac, ze oni moga to zrobic, tylko trzeba rozmawiac z manager, czy cos w tym stylu. Wiec pojechalismy tam z powrotem-wszystko tego samego dnia. A tam manager mowi, ze nic nie moze pomoc i wysyla z powrotem na Broad St. Paranoja. Czy ci ludzie cokolwiek wiedza? Oczywiscie dalismy sobie spokoj i pojechalismy do domu. Od razu zadzwonilismy do customer service i tu nas przelaczali ze 3-4 razy, az w koncu polaczyli z jakims Immigration Officer. Ta sie pyta jaki numer sprawy, imiona rodzicow zony itp. No i wyjasniamy co sie stalo, ze jest zla data urodzenia zony. I ta mowi, ze da sie to zmienic w systemie i ona to zrobi. Uradowani podalismy wszystkie niezbedne informacje. Pani Officer powiedziala, ze wszystko zrobione, data zmieniona, tylko to zajmie jakies 2 tyg tzw processing time. OK. Powiedzialo sie dziekuje bardzo i pozostalo tylko czekac na EACard z dobra data urodzenia. A tu przykra niespodzianka.

No i trzeba to odkrecic. Jakby ktos powiedzial czy da sie bez tych 340$ to super. A jak nie to niestety za bledy trzeba placic.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatlam EAD ze zlym A#,

zly numer byl juz na pierwszej notice of action, od razu zglosilismy, zmiany potwierdzilam w czasie fungerprins i i tak przyszla EAD ze zlym numerem, a dwa dni pozniej list ze wlasnie zauwazono ze wyslano mi karte ze zlym numerem, prosili o zwrot karty do service center, nowe zdjecia i wniosek ale bez oplaty. Sprobuj zadzwonic na infolinie i pomecz ich troche.

Powodzenia,

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrobil blad, ale odrazu bylo dzwonione do USCIS zeby to wyprostowac. No i powiedzieli(przez telefon),ze zostalo sprostowane, a i tak przysylaja z bledem. To przynajmniej nie oszukiwaliby, ze jest poprawione, kiedy nie zostalo! A EAD i tak przychodzi z bledem(ponad miesiac po tej rozmowie z officerem imm. przez telefon, kiedy to ponoc skorektowano). A teraz mowia-plac za wymiane, i czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie DOKŁADNIE czy faktycznie jest błąd, pamiętając że w USA pisze się Miesiąc/Dzień/Rok, czyli inaczej niż w Europie.

Jest,jest

Zla data urodzenia. O 2 lata za duzo.

Bedzie trzeba sie wykosztowac(bodajze 340$) i wyslac nowa forme I-765 o wymiane, no i pewnie czekac ze 2 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...