Skocz do zawartości

Administrative Processing I Brak Info O Paszporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Razem z mężem złożyliśmy wnioski o wizę. Spotkanie z konsulem (w Krk) odbyło się 6 kwietnia, trwało krótko, decyzja pozytywna.

Dwa dni później (8 kwietnia) mój paszport był gotowy do odbioru w TNT, natomiast dokumenty mojego męża nie dotarły po dziś dzień (22.04).

Status wizy, jak się okazało, jest na Administartive Processing. Podczas rozmowy nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak, konsul powiedział,że wizy przyznaje i życzy nam miłej podróży...

Początkowo sprawdzaliśmy w opcji śledzenia przesyłki i pojawiała się informacja, że paszport jest jeszcze w konsulacie, teraz natomiast, że "Brak informacji dotyczących paszportu o podanym numerze".

Kolejny "problem" jest taki, że lot mamy 23.05. I teraz moje pytanie, czy ktoś miał taką sytuację i ile średnio trwa okres oczekiwania na decyzję (wiem, że piszą o 60 dniach, ale cóż, my tych 60 dni nie mamy : ( ).

Będę bardzo wdzięczna za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najpierw sie idzie po wizę a dopiero jak paszport z wizą ma się w rękach, wtedy kupuje bilety ;)

No, ale jest po ptakach. Tak jak piszesz, maja 60dni, widocznie cos im sie nie spodobało i jeszcze sprawdzają Twpjego męża. Najlepiej zadzwonić do konsulatu i zapytać, w najgorszym wypadku usłyszysz to co juz wiesz. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...