Jump to content

Administrative Processing I Brak Info O Paszporcie


Recommended Posts

Dobry wieczór,

Razem z mężem złożyliśmy wnioski o wizę. Spotkanie z konsulem (w Krk) odbyło się 6 kwietnia, trwało krótko, decyzja pozytywna.

Dwa dni później (8 kwietnia) mój paszport był gotowy do odbioru w TNT, natomiast dokumenty mojego męża nie dotarły po dziś dzień (22.04).

Status wizy, jak się okazało, jest na Administartive Processing. Podczas rozmowy nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak, konsul powiedział,że wizy przyznaje i życzy nam miłej podróży...

Początkowo sprawdzaliśmy w opcji śledzenia przesyłki i pojawiała się informacja, że paszport jest jeszcze w konsulacie, teraz natomiast, że "Brak informacji dotyczących paszportu o podanym numerze".

Kolejny "problem" jest taki, że lot mamy 23.05. I teraz moje pytanie, czy ktoś miał taką sytuację i ile średnio trwa okres oczekiwania na decyzję (wiem, że piszą o 60 dniach, ale cóż, my tych 60 dni nie mamy : ( ).

Będę bardzo wdzięczna za informacje.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego najpierw sie idzie po wizę a dopiero jak paszport z wizą ma się w rękach, wtedy kupuje bilety ;)

No, ale jest po ptakach. Tak jak piszesz, maja 60dni, widocznie cos im sie nie spodobało i jeszcze sprawdzają Twpjego męża. Najlepiej zadzwonić do konsulatu i zapytać, w najgorszym wypadku usłyszysz to co juz wiesz. Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

AP generalnie bedzie trwalo tak dlugo jak beda sprawdzac meza. W Pakistanach i innych siedziskach terrorystow to moga byc nawet lata. Jest szansa ze do maja sie wyrobia ale gwarancji nie ma zadnej jak i nie _zadnego_ sposobu zeby to przyspieszyc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...