Skocz do zawartości
greg1031

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada

Recommended Posts

Dzieki

Jeszcze jedno pytanko. Czy do DS - 230 dołączamy formularz DS - 2001 Deklaracja Gotowosci do rozmowy z konsulem? dodam ze kategoria F2A.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej :) greg mam pytanie ile czasu czekałeś na case complete od wysłania dokumentów? oczywiście tych ostatnich dokumentów do NVC czyli DS-230 z załącznikami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Gdy moje DS 3032 przyszlo do odeslania byl poczatek czerwca tego roku-wedlug biuletynu do mojej daty brakowalo poltora roku-jestem w kategorii niezamezne dziecko obywatela powyzej 21 lat.

Obecny biuletyn jest dalej niz moje data.

Czasami w jednym miesiacu przesuna o 2 miesiace lecz tak jak ostatnio przesuneli o 4 miesiace!

Obecny biuletyn: http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_5113.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Donata771 za odpowiedź,do mojej daty brakuje dokładnie 10 miesięcy i dlatego zdziwiłam się, że Affidavit of Support oraz DS-3032 już przyszły; myślałam, że to jakas pomyłka.Tym bardziej, że moja kategoria to F1 a przypisana jestem uparcie do F3, mimo licznych sprostowan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie :P

Wiec mam nowiny-jak wiecie w czerwcu zaczelo sie od moich DS 3032 i reszty...

Dzis dzwonilam do NVC i uslyszalam-CASE COMPLETE September 1

Teraz juz tylko czekam na date interview-biuletyn jest dalej niz moja data przyjecia petycji,na wrzesien juz da w ambasadzie nowe terminy.

Czy moge spodziewac sie daty na pazdziernik?

Chcialabym poleciec przed Halloween :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze polecisz na cukierki :rolleyes:

mozesz tez skontaktowac sie z Ambasada w tej sprawie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i przyleciałem do Chicago 20 września 2010. Opis uzupełniłem w pierwszym wpisie co i jak było. Teraz spędzam wakacje na Florydzie. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

juz wiem kto bedzie czytal ta aktualizacje,,np wow ;)

to baw sie dobrze na Florydzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rowniez!

Od kilku dni nie moge zalogowac sie do systemu platnosci co na szczescie oznacza iz za okolo 3 tygodnie (licze wedlug dat grega) powinnam dostac date interview ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam pytanie czy ktoś wie.... mój mąż (sponsor) dokonał opłaty 88$ na stronie https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/Signon.aspx?node=Signin

i wysłaliśmy formularz ds3032 i co teraz dalej wysyłamy potwierdzenie opłaty czy czekamy aż bedzie można dokona następną opłate ??? czekamy już dwa tygodnie po wysłaniu ds3032 i po zapłaceniu 88$ i cisza ile trzeba czekac na dalsze instrukcje???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja data interview w Warszawie 16 listopad :)

juscia00 czekajcie na dalsze instrukcje,my czekalismy na e mail z kolejna platnoscia okolo 2 tygodni,bez obaw-kolejna platnosc to 400$ za osobe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

doonata771 a jak u Ciebie było długo czekałaś na interview licząc od tego etapu na którym ja jestem??? bo u nas jakos dlugo to trwa ... petycje mąż złożył w połowie czerwca...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem w innej kategorii F1-dzieci niezamezne powyzej 21 lat,lecz jesli sprawa jest w NVC wszystkie kategorie tocza sie w ten sam sposob.

DS 3032-czerwiec

DS 230-lipiec

w miedzy czasie mialam 2 razy RFE-brakujace dokumenty

w piatek czyli 8 pazdziernika przyszla data interview na 16 listopada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatnio ktos czekal w petycji cr1 10 miesiecy na wize na pobyt staly wiec moze w przyszlym roku cos wyjdzie z wiza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz