Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w innej kategorii F1-dzieci niezamezne powyzej 21 lat,sie w ten salecz jesli sprawa jest w NVC wszystkie kategorie tocza m sposob.

DS 3032-czerwiec

DS 230-lipiec

w miedzy czasie mialam 2 razy RFE-brakujace dokumenty

w piatek czyli 8 pazdziernika przyszla data interview na 16 listopada.

Donata 771 co znaczy: jeśli sprawa jest w NVC wszystkie kategorie toczą się w ten sam sposób ? Czy to znaczy że mimo iż jestem z kategori F4 mogę liczyc na szybsze załatwienie sprawy niż wskazywałby na to biuletyn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku po zmianie w systemie płatności na paid wydrukowalismy cover sheet i wysłaliśmy do nvc wszystkie potrzebne dokumenty o których można przeczytać na travel.state.gov czyli: 2 zdjecia 5 cmx5cm, oryginal zupełnego aktu urodzenia osoby na którą składana byla petycja wraz z tłumaczeniem, oryginał zupełnego aktu małżeństwa z tłumaczeniem, oryginał zaświadczenia o niekaralności z tłumaczeniem, DS-230 cz. I podpisana i cz. II nie podpisana, ale wypełniona i ten cover sheet po zapłaceniu i do tego na kazdym papierku numer sprawy i jeszcze cover letter co wysyłamy w załączeniu. I to wysłaliśmy tego samego dnia po pokazaniu się że jest paid. Z jakieś dwa dni dostaliśmy maila z nvc co trzeba wysłać i na tym piśmie od nich było napisane, że ta informacja tez powinna być do nich odesłana ze wszystkimi dokumentami. Tam byl kod kreskowy, ale my tego nie odesłaliśmy bo juz koperta wczesniej poszła ale wszystko było ok. Więc jak uważasz mozesz juz wysyłać albo czekać. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratulacje oraz powodzenia!

Bede wdzieczna za te informacje gdyz ja Waszymi sciezkami bede podazac za 2 tygodnie i 3 dni! Rowniez mam miedzyladowanie w Chicago.

Bede z dziecmi sama bez drugiego rodzica-ja oczywiscie opisze jak to jest poniewaz potrzebna jest zgoda podpisana u notariusza drugiego rodzica jesli ten nie leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...