Skocz do zawartości

Odmowa Wjazdu


marek13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak jak ci juz pisano - gdyby partner byl obywatelem amerykanskim (i pewnie mezem) to moglaby zlozyc papiery na 'waiver' od bana, w ktorym pokazjue jak jej nieobecnosc w USA stwarza 'hardship' dla niego. Sklada sie papiery w ambasadzie amerykanskiej w Polsce, i czeka sie na odpowiedz -- przewaznie taka procedura trwa moze 3-6 miesiacy. Ale to niestety nie dotyczy waszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jedzie na wakacje z małym dzieckiem na pół roku a po 3 miesiącach znowu z tym dzieckiem jedzie na wakacje w to samo miejsce to nikt mi nie powie ,że jest to normalne.Wiza turystyczna służy do wyjazdów turystycznych .Jak można nie rozumieć powodu zawrócenia tych "turystów".

Zero szans na zdjęcie 5 letniego bana a po tym okresie szanse na dostanie wizy dużo mniejsze. To zostanie w historii i tylko przy dużym szczęściu jest szansa na wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jedzie na wakacje z małym dzieckiem na pół roku a po 3 miesiącach znowu z tym dzieckiem jedzie na wakacje w to samo miejsce to nikt mi nie powie ,że jest to normalne.Wiza turystyczna służy do wyjazdów turystycznych .Jak można nie rozumieć powodu zawrócenia tych "turystów".

Zero szans na zdjęcie 5 letniego bana a po tym okresie szanse na dostanie wizy dużo mniejsze. To zostanie w historii i tylko przy dużym szczęściu jest szansa na wizę.

nie lecieli w to samo miejsce tylko w inne, problem jest w czym innym, mianowicie w tym że dziecko chodziło tam do szkoły, inne jest prawo stanowe a inne federalne, stanowe pozwala a nawet zmusza do chodzenie wszystkich dzieci do szkoły obojętnie na jakiej wizie, legalnie czy nie legalnie, ale prawo federalne już na to nie pozwala, a wręcz zabrania, bo wiza turystyczna jest wykorzystywana nie w tym celu do jakiego została wydana, a na lotnisku obowiązuje prawo federalne, przynajmniej tak wynikało z dokumentów które czytałem, to było powodem z jakiego ich nie wpóścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

application for admission withdrawn W177009 to na pieczątce i pod spodem długopisem 3-24-13 1704 1171

i oprócz tego na wizie skreślonej długopisem pisze Canceled ATL 3/23/13 22OPR (albo CPR) 41-IZZ i jeszcze w nawiasie H albo N strasznie niewyraźnie to jest napisane, następnie 212 i jakiś ciąg liter w nawiasach ale nie do rozszyfrowania ostatnia to na pewno ( I ) jest jeszcze małe ( a ) i duże ( A ) reszty nie rozszyfruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam:

- 22CFR 41.122 (revokation of visa)

- 212(a)(7)(A)(i)(I) (intending immigrant without proper documentation)

czyli generalnie, z tego co do tej pory napisałeś:

- wiza anulowana

- bana 5-lat na wjazd nie ma (application for admission withdrawn).

Jakie dokumenty (I-867, I-877) były na granicy wypełniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam:

- 22CFR 41.122 (revokation of visa)

- 212(a)(7)(A)(i)(I) (intending immigrant without proper documentation)

czyli generalnie, z tego co do tej pory napisałeś:

- wiza anulowana

- bana 5-lat na wjazd nie ma (application for admission withdrawn).

Jakie dokumenty (I-867, I-877) były na granicy wypełniane?

nie wiem dokładnie jakie dokumenty były wypełniane, wiem tylko że była tam cała rozmowa napisana jej z urzędnikiem, czy wszystko rozumie i tak dalej, ale jakie to były dokumenty to nie wiem ale spróbuje się dowiedzieć, czyli piszesz że bana na 5 lat nie ma tylko ma anulowaną wizę, czyli że może się starać o wizę jeszcze raz dobrze to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...