Skocz do zawartości

Odmowa Wizy Turystycznej B-2


zgredpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj byłem na rozmowie w Krakowie niestety wizy nie otrzymałem (odpowiedz konsula: niestety dzisiaj Pan nie dostanie wizy - przepraszam). Chciałem/Chce wyjechać do siostry do Stanów (jest obywatelka USA) w odwiedziny Mam 18 lat, ucze sie w technikum w kierunku technik informatyk i planuje studia również w tym kierunku w Polsce. Niestety te argumenty nie przekonały konsula z resztą byłem bardzo zestresowany podczas rozmowy i strasznie sie plątałem przy odpowiedziach. Teraz moje pytanie czy jest sens skladać ponownie wniosek, umawiać się na rozmowe w listopadzie i sprobować swoich sił ponownie lecz bardziej opanowany czy lepiej odczekać pewien czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

" byłem bardzo zestresowany podczas rozmowy i strasznie sie plątałem przy odpowiedziach"- czyli jedną z przyczyn odmowy już mamy.

Zupełnie nie ma sensu ponownie ubiegać się o wizę po tak krótkim czasie.Musisz być również przygotowany na to ,że jeśli dostałeś odmowę to teraz po upłynięciu nawet roku Twoje szanse na dostanie wizy wcale nie są wielkie choć minimalne zawsze są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, dzieki za szybką odpowiedz.

Jestem bardzo zawiedziony, smutny, a za razem wkurzony tym, że nie dostałem wizy, nie widziałem siostry od 13 lat (jedynie skype), chciałem zobaczyć i uściskać swoich siostrzeńców. Szczerze mówiąc szedłem na rozmowe do konsulatu z myślą, że wize dostane. W ogole nie dochodziła do mnie myśl, że tej wizy nie otrzymam,a tu psikus.

No, ale tak chyba miało być.

Jeszcze raz, dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgredpl widze ze troche jestes na forum ...

a nie czytales postow ze idac nawet za 1 rok mozesz tej wizy nie otrzymac a juz za 2 miesiace bedzie ta wiza

Bo inny Konsul i inna decyzja,ile mamy takich postow na tym forum

masz juz pewna wiedza jak jest na rozmowie,wyciagnij wnioski i idz kiedy chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...