Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może masz racje, zobaczymy. Jak dostaniesz wize, to wpisz sie tutaj, na forum, co by byla jasna sprawa dla ludzi bioracych udzial w kolejnych loteriach.

Na pewno poinformuję. Na ten moment to musimy czekać te 3 miesiące i wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był dlatego ze nikt nie miał numeru powyżej 33k tak na prawdę. W 2014 jest wiecej wiz do wydania. Podobnie w 2015. To ze 2015 ma tak wysokie numery jak 2014 dobrze wróży dla ciebie gdyż bazując na DV 2013 i DV 2014 KCC znowu wylosowalo 125000 ludzi i według ich prognoz tyle powinno starczyć aby wydać 50k wiz.

Głowa do góry. Wysyłaj papiery i obserwuj 2014!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Drugi raz biorę udział, i tym razem zostałem wylosowany.

Numerek EU40XXX (ponad 40 tys.). Od samego patrzenia na numery spraw i terminy spotkań w konsulacie (historyczne dane) można się zestarzeć i umrzeć. :D

Nie mam szczególnie dużej presji na emigrację do USA, dlatego ani szczególnie nie wierzę w szansę na rozmowę (na podstawie numeru), ani też mnie ten wysoki numer nie boli.

Za to fakt, że zostało się wylosowanym w jakiejś loterii mocno poprawia humor. :D

Pozdrawiam,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...