Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza sobote, jak pisalem spedzilem ogladajac na zywo halowe Mistrzostwa Swiata w LA, ktore w tym roku odbywaja sie w Portland, OR.

A ja taka madra siedze i mysle, to w koncu te mistrzostwa w Los Angeles czy w Portland. Dopiero potem zajarzylam, ze chodzi o lekkoatletyke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Chicago dzisiaj snieg, me serce sie raduje :)

Dlugi weekend za pasem, czesci do samochodu kupione, bedzie zabawa w wymienianie ;)

A jakie czesci ?

Ja akurat w ten weekend też przy samochodach dłubie....

A z tym śniegiem to za przeproszeniem jakieś zboczenie masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód się zbliża do 100k mil, więc dzisiaj wymieniam:

- świece

- uszczelki kolektora ssącego, górne i dolną; tak jest chyba po polsku intake manifold, nie? ;)

Najbliższe weekendy to będzie:

- wymiana amortyzatorów (Monroe ma obecnie niezłe rabaty, więc aż szkoda nie skorzystać)

- wymiana płynu w chłodnicy

- wymiana zaworu pcv

A co do śniegu, to czego tu nie lubić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę roboty masz - po amortyzatorach to zdaje się alignment będziesz musiał zrobić ?

Ja dzisiaj wymieniłem tylny sway bar na sztywniejszy (hgw jak to po polsku jest) bo sezon auto-x zaczyna się u nas w przyszla niedzielę...

Tak przy okazji to mam w niedalekiej przyszlosci plan zainstalowac podnosnik w jednym z garazow (bo mam jeden bay wolny) wiec takie rzeczy jak dzisiaj beda znacznie latwiejsze niz kladzenie sie pod samochodem na jack standach i zastanawianiu sie czy nie zostane zgnieciony ;-)

A co to za samochód btw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...