quarterback87

Anulowanie Wizy B1/b2 Oraz Zawrócenie Do Polski Podczas Pierwszego Przylotu Do Us.

57 postów w tym temacie

Czytałem o przypadku, gdzie zwinęli gościa, który przyjechał na lotnisko po znajomego. Jakiś urzędnik usłyszał rozmowę telefoniczną, z której mogło wynikać, że gość przebywa w USA nielegalnie. Rozmowa była po polsku a urzędnik był z pochodzenia naszym rodakiem :D. Ponoć powiedział mu już po wszystkim, że jest idiotą bo będąc nielegalnie, nie powinien zbliżać się do granicy. Widocznie przepisy w USA na to pozwalają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 godziny temu, mathew75 napisał:

Czytałem o przypadku, gdzie zwinęli gościa, który przyjechał na lotnisko po znajomego. Jakiś urzędnik usłyszał rozmowę telefoniczną, z której mogło wynikać, że gość przebywa w USA nielegalnie. Rozmowa była po polsku a urzędnik był z pochodzenia naszym rodakiem :D. Ponoć powiedział mu już po wszystkim, że jest idiotą bo będąc nielegalnie, nie powinien zbliżać się do granicy. Widocznie przepisy w USA na to pozwalają.

Też o tym słyszałam opowieści ( ale wiemy jak to czasami z nimi bywa ;) ). Dwóch znajomych przyjechało odebrać kogoś z Newarku, a że ta osoba została skierowana na secondary i nie wychodziła przez kilka godzin, ktoś się nimi zainteresował. 

Jednak tak jak Jackie mówi to zupełnie inny przypadek - oni byli nielegalnie - Rosjanki po przyznaniu wizy tak za nic by nie zgarnęli 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulubionym miejscem połowu ICE są autobusy wiozace Polaków z Greenpointu na wycieczkę nad Niagare. Zawsze trafia jakiegoś delikwenta bez papierów. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komentarz do tego "ze urzędnik powiedział komuś ze jest idiota" - nie wierze. Nie powiedziałby tak

Co do wycieczek autokarowych? Jakies przykłady podparte faktami? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Relacje naocznego świadka. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, Lx13 napisał:

Komentarz do tego "ze urzędnik powiedział komuś ze jest idiota" - nie wierze. Nie powiedziałby tak 

Dobrze. Przerysowałem. Powiedział " jest pan nierozsądny " :D I dał mu do zrozumienia, że jest idiotą :D Teraz dobrze?

Edytowane przez mathew75
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.