Skocz do zawartości

Anulowanie Wizy B1/b2 Oraz Zawrócenie Do Polski Podczas Pierwszego Przylotu Do Us.


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem o przypadku, gdzie zwinęli gościa, który przyjechał na lotnisko po znajomego. Jakiś urzędnik usłyszał rozmowę telefoniczną, z której mogło wynikać, że gość przebywa w USA nielegalnie. Rozmowa była po polsku a urzędnik był z pochodzenia naszym rodakiem :D. Ponoć powiedział mu już po wszystkim, że jest idiotą bo będąc nielegalnie, nie powinien zbliżać się do granicy. Widocznie przepisy w USA na to pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, mathew75 napisał:

Czytałem o przypadku, gdzie zwinęli gościa, który przyjechał na lotnisko po znajomego. Jakiś urzędnik usłyszał rozmowę telefoniczną, z której mogło wynikać, że gość przebywa w USA nielegalnie. Rozmowa była po polsku a urzędnik był z pochodzenia naszym rodakiem :D. Ponoć powiedział mu już po wszystkim, że jest idiotą bo będąc nielegalnie, nie powinien zbliżać się do granicy. Widocznie przepisy w USA na to pozwalają.

Też o tym słyszałam opowieści ( ale wiemy jak to czasami z nimi bywa ;) ). Dwóch znajomych przyjechało odebrać kogoś z Newarku, a że ta osoba została skierowana na secondary i nie wychodziła przez kilka godzin, ktoś się nimi zainteresował. 

Jednak tak jak Jackie mówi to zupełnie inny przypadek - oni byli nielegalnie - Rosjanki po przyznaniu wizy tak za nic by nie zgarnęli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...