Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Była jakaś loteria chyba dwa lata temu, że jak ktoś dostał niestandardowy komunikat, to znaczy, że wylosował, po prostu nie mógł tego sprawdzić od razu, ze względu na przeciążenie... ale nie chcę robić fałszywej nadziei, po prostu sprawdzcie jutro jeszcze raz 

Ja raczej wbiłem sobie do głowy już że to dyskwalifikacja, ale jakby Twój scenariusz się sprawdził to bym sie nie obraził ;D Sprawdzę jeszcze jak wrócę z roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sroka1984 napisał:

A jak mam taką sytuację,ładuje,ładuje i po chwili ERR Timed out... 

18 minut temu, Sroka1984 napisał:

A jak mam taką sytuację,ładuje,ładuje i po chwili ERR Timed out... 

My jak braliśmy udział w loterii 2016 - tak właśnie było, że Ci którzy nie wylosowali mieli o tym informację a Ci którzy zostali wylosowani - Timeod out.. więc może jest nadzieja! :-)

u nas w Rodzince niestety 3 x Nie, jeszcze 3 do sprawdzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyjmiemy, że szanse są 1-2% to przy 6 osobach szansa wyniesie od 6-12 % na wylosowanie. Więc żaden pech, a statystyka. Jak sprawdzisz 100 wniosków i wyjdzie, że nikt nie wylosował to będzie można mówić o prawdziwym pechu. Swoją drogą Ciekawe jaki jest "rekordzista" w oczekiwaniu na GC. Czyli ile razy podchodził nieskutecznie do losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...