Skocz do zawartości

Zdobywanie Zawodu Pielęgniarki W Usa


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek egzamin z całości kursu - trzymajcie za mnie kciuki i życzcie proszę połamania długopisu :lol: Wyniki dostaniemy od razu, napiszę jak mi poszło. Niestety, zawaliłam jeden z testów podczas kursu i średnią z wszystkich testów mam... 92,4%, czyli brakuje mi 0,1% do 'A'! :D No paranoja! Mam nadzieję że egzamin końcowy mi dobrze pójdzie. U mnie jest tak (jak wcześniej pisałam) że średnia z testów pisanych w trakcie trwania kursu to 60% oceny końcowej. Więc nie jest źle, ale to znaczy że muszę b. dobrze napisać wtorkowy egzamin żeby dostać ocenę końcową 'A'.

W czwartek zaczynam kurs o Alzheimerze - są to 3 czteroipółgodzinne wykłady. Naturalnie zakończone egzaminem. 16 czerwca mam egzamin stanowy.

Uważajcie na podchwytliwe pytania - często jest tak że WSZYSTKIE albo prawie wszystkie odpowiedzi są poprawne, ale trzeba zaznaczyć tę najlepszą (best answer). No i trzeba BARDZO uważnie czytać o co naprawdę chodzi w pytaniu. Ostatnio prawie cała grupa dała ciała na teście, w którym było pytanie 'What is the reason for urinary catheter care'? Naturalnie gros osób zaznaczyło odpowiedź 'To prevent stale urine from running back into the bladder'. Poprawna odpowiedź na zadane pytanie to 'To prevent odor and urinary tract infections', bo catheter care to mycie okolicy narządów płciowych z naciskiem na cewkę moczową oraz rurkę odprowadzającą. Za daleko w przód wybiegliśmy z myśleniem :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...