Skocz do zawartości

Zdobywanie Zawodu Pielęgniarki W Usa


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I tak i nie. Jest specyficzny i trzeba sie przyzwyczic do stylu pytan. Na pewno nie do zdania dla osob, ktore maja klopoty z krytycznym mysleniem i tylko moga wkuc na pamiec. Poza tym wiedza teoretyczna to tylko podstawa, wiekszosc pytan jest z zastosowania wiedzy, nie ma teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB, skończyłam kurs, ale czekam na egzamin stanowy, obecnie nie ma w Illinois możliwości pracowania bez certyfikatu - kiedyś można było zacząć pracę, mając w perspektywie zdanie egzaminu stanowego w przeciągu 4 miesięcy od podjęcia pracy, ale zostało to zniesione. Niestety, muszę czekać do 14 czerwca :)

Ale przeglądam już oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wesz ile Ci to zajmie? U mnie to troche potrwa. Bo nie moge wziac biologii dopoki nie mam danego poziomu chemii, matematyki i angielskiego, a znowu chemii nie moge brac bo tez musze poczekac az na dany poziom angielskiego zrobie...

Mi tak wychodzi 4 latka....:)W miedzyczasie bede miala 6 miesieczna przerwe bo oczywiscie papiery nalezy skladac w takim teminie, ze nic na wiosne zostawic nie mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam że dam radę do stycznia, kiedy jest deadline - niestety, raczej się nie wyrobię. Pozostaje odłożyć studia na przyszły rok. Nic to, w między czasie zaliczę przedmioty wymagane do zdobycia ADN a nie wymagające uczęszczania na kurs ADN, zostawię sobie same przedmioty "pielęgniarskie". Więc będzie potem luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...