Skocz do zawartości

N-400 Pytanie O Kilka Punktow - Jak Wypelnic?


micko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaczalem wypelniac N-400 dla siebie zbliza sie termin ze bede mogl sie starac o obywatelstwo.

W czesci 8 (Information about your martial history) co mam wpisac, nigdy nie bylem zonaty - wiec wpisuje sie NONE czy N/A?? I w ktorym miejscu to wogole wpisac??? Czy tam wogole cos sie wpisuje gdy nigdy nie bylem zonaty???

W czesci 9 (Information about your children), - nie mam dzieci wiec to samo pytanie wpisujemy NONE, N/A czy po prostu 0??? I w ktorym miejscu to wpisac???

Dziekuje za podpowiedzi... moze dla niektorych sa banalne, ale chce miec pewnosc ze gdy wysle aplikacje nie bedzie jakis zwrotow, korekcji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Zaczalem wypelniac N-400 dla siebie zbliza sie termin ze bede mogl sie starac o obywatelstwo.

Gratulacje ;)

W czesci 8 (Information about your martial history) co mam wpisac, nigdy nie bylem zonaty - wiec wpisuje sie NONE czy N/A?? I w ktorym miejscu to wogole wpisac??? Czy tam wogole cos sie wpisuje gdy nigdy nie bylem zonaty???

Przeczytaj UWAŻNIE część 8. W punkcie A masz napisane jak byk ;) :

How many times have you been married (including annuled marriages)? Obok masz okienko do wpisania liczby. Skoro nie byłeś nigdy i nie jesteś żonaty to wpisujesz w to okienko "0" (słownie: zero). A co jest napisane obok? If you have never been married, go to part 9. Tak więc masz w poważaniu resztę części 8, idziesz do części 9.

W czesci 9 (Information about your children), - nie mam dzieci wiec to samo pytanie wpisujemy NONE, N/A czy po prostu 0??? I w ktorym miejscu to wpisac???

Podobnie jak w części 8, na samym początku jest okienko do którego masz wpisać liczbę posiadanych dzieci. Nie masz dzieci, więc wpisujesz tam "0". I reszty części 9 już nie ruszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie podlacze w pewien sposob do pytania o N-400.

Tez mnie to czeka w niedlugim czasie. Ale pytanie mam troche inne.

Wiem, ze razem z ta forma nalezy wyslac swoja GC. A co bedzie jak bede chcial opuscic USA ??? Czy powinienem isc do Imigration i poprosic ich o wbicie mi pieczatki do paszportu ze mam GC ?

Juz taka mialem, zanim dostalem plastikowa GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak juz Karina wspominala jest z plastiku ;)

Ujalem to w taki sposob, jak wiele osob pisze ze wzgledu na to iz GC mozna miec take w formie pieczatki wbitej w paszport i to nawet przed dlugi czas.

Ja jeszcze nie czytalem N-400 a moje pytanie spowodowane bylo tym iz moj znajomy z Dominican Republic wlasnie mi wspomnial ze wyslal N-400 wlacznie z egzemplarzem GC i musial sie udac do Imigration aby wbili mu pieczatke do paszportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja bym proponowala zeby wyslac certyfikowanym listem z dowodem doreczenia ( return receipt),zawsze to w koncu masz pewnosc ze doszlo do nich.Wszystkie dokumenty powinno sie tak wysylac zeby miec pewnosc ze doszly tam gdzie trzeba.Ja aplikacje na obywatelstwo tak wlasnie wyslalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...