Skocz do zawartości

Jak Kupić Iphone?


ingo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Miałem historię wprawdzie z Samsungiem S3 taką ze w Polsce po założeniu karty Plusa można było dzwonić ale internet nie działał. Poszedłem do ichniego salonu sprzedaży i okazało się że S3 jak wszędzie ale na Europę jest inny model. Chłopak podłączył go do swojego kompa, przełożył jakąś wirtualną wajche i było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie pod ładowarkę miejscową i skończyło się na ładowaniu tylko z laptopa. Nie żebym cierpiał z tego powodu, ale czasami wyskakują takie niespodzianki.

Natomiast Kindle, nie miał problemów po obu stronach wielkiej wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie pod ładowarkę miejscową i skończyło się na ładowaniu tylko z laptopa. Nie żebym cierpiał z tego powodu, ale czasami wyskakują takie niespodzianki.

Natomiast Kindle, nie miał problemów po obu stronach wielkiej wody :)

Pamiętam że ojciec kiedyś przywiozl telefony z USA i miały inne wejścia na karte wiec byly do wyrzucenia. Obecnie uzywam 4S i chce zakupić 6S.

Ja mam ładowarke europejską więc napięcie jest takie jak w Europie. Czyli w urządzeniach z Europy wystarczy wymienić zasilacz/ładowarkę zamiast bawić się w przetwarzanie napięcia i będą działały na amerykanskim napieciu ? I tak muszę ładowarkę wymienić bo ma europejskie wejście. Ktoś wyżej napisał że wystarczy przejściówka a nie raczej przetwornica napięcia ? Przecież w US jest inne napięcie wiec chyba zwykła przejściówka spaliłaby urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...