Skocz do zawartości

Jak Kupić Iphone?


ingo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No i jak kupi taki z Verizona to zdecydowanie dzialac w PL nie bedzie bo jest CDMA.

WOW! To muszę zapytać mojego iPhone jak to robi, że działa. (jest z Verizona)

A tak poważnie - już od iPhone 5 nie ma tego podziału, iPhones CDMA mają również slot na kartę SIM i obsługują GSM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! To muszę zapytać mojego iPhone jak to robi, że działa. (jest z Verizona)

A tak poważnie - już od iPhone 5 nie ma tego podziału, iPhones CDMA mają również slot na kartę SIM i obsługują GSM .

A to sorry, nie w temacie najwyrazniej jestem - do czego sie przyznaje bo osobiscie ich nie lubie (z firmowych mialem do wybory w tamtym czasie BB albo iphone'a, dopiero pozniej dla naszej czesci dopuszczono Androidy i to tylko niektore - ze wzgledow bezpieczenstwa oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w temacie bo na tym punkcie jakoś zakręcona jestem ;)

osobiście nie trawię androida - ale każdemu wedle potrzeb i dobrze, bo inaczej nic nowego by się nie pojawiało.

  • iPhone najlepiej kupić w fizycznym sklepie Apple, zdaje się, że w Chicago chyba jest najniższy podatek (ale głowy nie dam, bo ja podatkiem w ogóle sobie głowy nie zawracam, jako że go nie płacę) Można również zamówić w Apple Online ale wtedy zawsze te kilka dni się czeka - ja, ze względu na nie płacenie tax muszę i tak zawsze kupować w fizycznym Apple Store, więc nie wiem ile trwa dostawa, ale zdaje się że krótko.
  • Co do modeli - najnowszy jest zawsze najbardziej opłacalny, ale tez kwestia tego co się komu podoba. Mnie akurat najnowszy bardzo przypadł do gustu, chociaż poprzednie tez bardzo lubiłam. Największe opory miałam przy przejściu z iPhone 3GS na iPhone 4 . Kupowanie iPhone 4/4S, 5 czy 5C juz się nie opłaca - to juz "stare" modele. Jeśli rozważać zakup to od iPhone 5S, ja polecam jednak 6/6plus To trochę jak z komputerami - bez sensu kupować stary model.
  • będzie bez problemu działał w Polsce, pod warunkiem, że będzie bez blokady sim (simlock) Oczywiście zapomnij o cenach typu 199$ bo to są ceny z dwuletnim kontraktem - najniższa cena za nowego iPhone to obecnie 649$ + tax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]nie wiem ile trwa dostawa, ale zdaje się że krótko.

To oznacza, ze byl uzywany, zwrocony i przywrocony do stanu, prawie, pierwotnego. Moze byc to zrobione przez fabryke lub sprzedawce. Glownie sa to rzeczy zwrocone przez kogos, kto sie rozmyslil po kilku dniach.

Dragony- ja na swojego iPada zamówionego online przez Apple Store czekałam ok tygodnia

Kaer - Dzieki za sprostowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphona szczesliwie omijam szerokim lukiem...

A ja dla odmiany omijam bardzo szerokim łukiem wszelkie androidowe twory. A część znajomych, którzy takowe posiadają, nie raz do mnie o pomoc przychodzą, żeby im pomóc coś ustawić bo sami nie ogarniają.

Miałam kilka tworów androidowych, bo twierdzę, że nie można czegoś nie lubić, jeśli się tego nie poznało - SGS 3 i 4, jakiś LG i jeszcze tablet Galaxy Tab 4 - wszystko to doprowadzało mnie do szału, to raz, a dwa - jakoś zupełnie nie dawało rady utrzymać mojego zainteresowania na stałym poziomie.

iPhony mam od 8 lat i jakoś cały czas z przyjemnością biorę do ręki każdy kolejny model, nie tylko na początku jego posiadania ale przez cały czas.

Dawałam tez szansę WindowsPhone i jeśli już musiałabym zrezygnować z iOS to raczej skłaniałabym się do windy na telefonie. Ale na szczęście nie muszę rezygnować z iOS'a :D

Jak wspominałam - każdemu wedle potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragony- ja na swojego iPada zamówionego online przez Apple Store czekałam ok tygodnia

:)

Poniewaz byl wysylany z Chin.

Ja akurat rownież nie należę do fanów Apple. iPada mam i lubie ze względu na szybka i prosta obsługę, ale d....py nie urywa. Apple stwarza produkty dla prostych umysłów z naciskiem na łatwość obsługi. Bez wariacji, co widzisz to masz. Ale przecież każdy ma inny gust i oczekiwania. Widocznie większość lubi mniej skomplikowana elektronikę i dlatego produkty Apple sa tak popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam apple 4s przez 3 lata,zadowolona bylam chociaz wkurzalo mnie to,ze jak tylko wyszlam na dwor w mroz automatycznie bateria sie roladowywala do 0,jak tylko weszlam do domu i sie zagrzal znow mial 100%. Teraz zmienilam na samsung galaxy s5 i jestem bardzo zadowolona,nawet bardziej niz z iphona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joyanna - znaczy miałaś walnięta baterię, bo to nie jest normalne zachowanie iPhone. Bateria może paść w każdym urządzeniu.

@pelasia - no nie wiem, ja raczej powiedziałabym, że technicznie jestem bardziej zaawansowana od większości kobiet w Polsce. Sama składam komputery, stawiam systemy, lubię bawić się gadżetami. Na 13-te urodziny dostałam od babciu lutownice i to był najlepszy prezent :D

Jak ktoś nie wie jak wykorzystać iPhone to może i faktycznie ma to co widzi ;)

W andku drażni mnie rozdrobnienie nakładek systemowych (każdy producent urządzenia ma swoją), a tym samym najczęściej długie oczekiwanie na możliwość update systemu (bądź całkowity brak tej możliwości), krótki okres wspierania urządzeń (urządzenia sprzed dwóch lat nie dostają już nowego systemu), a także lagi systemu (choć muszę przyznać że system ten jednak idzie do przodu pod tym względem) No i oczywiście pozostaje jeszcze sam wygląd systemu, ale to rzecz gustu a o tym się podobno nie dyskutuje. Ja jednakże nie cierpię ikonek o różnych kształtach. U mnie im mniej kolorowych i różnorodnych ikonek, tym lepiej. Na moim iPhone ikonki mam kwadratowe, czarno-białe, półprzezroczyste, tak, aby nie zakłócały mojej tapety.

O tak (troszkę tylko oczka nam pozakrywałam ;) )

Screenshot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...