Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie W Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie tutaj:

"Pennsylvania prosecutor Philip J. Berg sued American Democrat presidential candidate Barack Obama for not being an American citizen. However, judge R. Barclay Surrick dismissed the law suit on Friday night, world agencies report.

Berg claims that Obama was Obama is a citizen of Kenya or that he because a citizen of Indonesia when he moved there as a child.

However, Obama was born in Hawaii, his mother is American and father Kenyan. After his parents divorced, his mother remarried to an Indonesian citizen.

The issue of Obama`s citizenship was started online.

If Obama were not an American citizen, he could not have become a presidential candidate. The suspicion was that the Democrat had lost his citizenship while living abroad.

Prosecutor Berg supported Obama`s rival Hillary Clinton during the election campaign. Among other things, Berg said he would not give up on the case of Obama`s citizenship, announcing he would turn to the Supreme Court."

Dobre jest to, ze Obama nie odpowiedzial na zadne zarzuty (co czyniloby go winnym). Teraz Supreme Court bedzie decydowal co dalej, jakkolwiek ciekawe jest, ze prokurator Berg jest naprawde wysmienitym prawnikiem i watpie aby marnowal swoj czas i pieniadze na wyjazdy do Kenii (bo tam polecial) oraz na gromadzenie wszelkich dokumentow jesli ta sprawa bylaby spreparowana.

To jest dobre:

Evidence points to the fact that Barack Hussein Obama, Jr.,

[hereinafter “Obama”] was born in Mombosa, Kenya to a U.S. citizen mother and

a Kenyan citizen father on August 4, 1961. Obama’s mother was not old enough

to register Obama’s birth in Hawaii as a “natural born” United States citizen.

The laws on the books at the time of Obama’s birth required the U.S. citizen to

have resided in the Untied States for ten (10) years, five (5) of which were after

the age of fourteen (14). Obama’s mother was only eighteen (18) when Obama

was born in Kenya. Nationality Act of 1940, revised June 1952, United States of

America v. Cervantes-Nava, 281 F.3d 501 (2002), Drozd v. I.N.S., 155 F.3d 81,

85-88 (2d Cir.1998).

a tu jest calosc: http://comments.blogware.com/Application_2...0for_20stay.pdf

PS. Poor Obama nie wiedzial, ze ciotka ma deportacje od kilku lat, bo jej starania o azyl zostaly odrzucone... I nic nam do tego, ze kobieta mieszka w lokalu nalezacym do miasta, za ktory placimy my podatnicy, jedzenie ma za darmo itd. itp. W tym kraju to tylko byc nielegalnie i masz czlowieku pelne prawa - wieksze niz legalni i oczywiscie wszystko za free.

Niestety link nie dziala szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Zawsze o tym mówię, i dużo osób jest oburzonych na mnie za takie poglądy.

No to masz moje poparcie... plus wkurzaja mnie (o czym juz wczesniej pisalam) "less fortunate" czyli osoby, ktorym nie chce sie d..y ruszyc i pojsc do pracy, ale pierwsi narzekaja jak im ciezko i jakie zycie niesprawiedliwe i jak to rzad powinien im wszystko za darmo dawac. Nie bede owych osob nazywac po imieniu, ale jak znam zycie to kubakj zrobi to za mnie :) Ja to niby jestem "more fortunate", bo pracuje, place podatki itd. i powinnam sie cieszyc, ze place podatki, bo "less fortunate" maja z czego zyc, a ja mam kogo utrzymywac. Super, prawda? Macie takie samo odczucie czy jestem jedyna w swoich przemysleniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 ma racje - wejdzcie z tego linku http://comments.obamacrimes.com/ potem zjedz na dol az dojdziesz tutaj View Article U.S. Supreme Court Writ of Certiorari and Application for Stay of the Presidential Election

by Obama Crimes on Sun 02 Nov 2008 02:10 PM EST

Attached is the complete U. S. Supreme Court filing with exhibits and affadavits:

U.S. Supreme Court Writ of Certiorari – PDF (202 KB)

Exhibit Charter Schools Rainbow Edition Newsletter – PDF (658 KB)

Exhibit The Star Bulletin – Obama born in different hostpital – PDF (43 KB)

Exhibit Plaintiff Request for Admissions to Obama – PDF (80 KB)

Application to Justice David H. Souter for a stay of the Presidential Elections and/or a Temp. Injunction staying the Presidential Election pending resolution of the Writ of Certiorari – PDF (206 KB)

Affidavit of Bishop Ron McRae – PDF (3707 KB)

Exhibits for Affidavit of Bishop Ron McRae – PDF (178 KB)

Affidavit of Reverend Kweli Shuhubia – PDF (146 KB)

kliknij na to co podkreslone i zwroc uwage na np. pkty 18 oraz 19.

http://comments.blogware.com/Application_2...0for_20stay.pdf => tu masz link raz jeszcze bezposrednio do tego o czym pisalam wczesniej. Moze teraz uda Ci sie go otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 ma racje - wejdzcie z tego linku http://comments.obamacrimes.com/ potem zjedz na dol az dojdziesz tutaj View Article U.S. Supreme Court Writ of Certiorari and Application for Stay of the Presidential Election

by Obama Crimes on Sun 02 Nov 2008 02:10 PM EST

Attached is the complete U. S. Supreme Court filing with exhibits and affadavits:

U.S. Supreme Court Writ of Certiorari ? PDF (202 KB)

Exhibit Charter Schools Rainbow Edition Newsletter ? PDF (658 KB)

Exhibit The Star Bulletin ? Obama born in different hostpital ? PDF (43 KB)

Exhibit Plaintiff Request for Admissions to Obama ? PDF (80 KB)

Application to Justice David H. Souter for a stay of the Presidential Elections and/or a Temp. Injunction staying the Presidential Election pending resolution of the Writ of Certiorari ? PDF (206 KB)

Affidavit of Bishop Ron McRae ? PDF (3707 KB)

Exhibits for Affidavit of Bishop Ron McRae ? PDF (178 KB)

Affidavit of Reverend Kweli Shuhubia ? PDF (146 KB)

kliknij na to co podkreslone i zwroc uwage na np. pkty 18 oraz 19.

http://comments.blogware.com/Application_2..._20stay.pdf.pdf => tu masz link raz jeszcze bezposrednio do tego o czym pisalam wczesniej. Moze teraz uda Ci sie go otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz moje poparcie... plus wkurzaja mnie (o czym juz wczesniej pisalam) "less fortunate" czyli osoby, ktorym nie chce sie d..y ruszyc i pojsc do pracy, ale pierwsi narzekaja jak im ciezko i jakie zycie niesprawiedliwe i jak to rzad powinien im wszystko za darmo dawac. Nie bede owych osob nazywac po imieniu, ale jak znam zycie to kubakj zrobi to za mnie :) Ja to niby jestem "more fortunate", bo pracuje, place podatki itd. i powinnam sie cieszyc, ze place podatki, bo "less fortunate" maja z czego zyc, a ja mam kogo utrzymywac. Super, prawda? Macie takie samo odczucie czy jestem jedyna w swoich przemysleniach?

Popieram 100% w kazdym slowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...