Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie W Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz wiecej ludzi zmienia partie i buduje sie ogromna rzesza ludzi ktorzy stanowia tzw."independent party" aczkolwiek niewiele media o tym mowia przeciez wazniejsze rzeczy sie dzieja

mysle ze amerykanie maja dosc balachu czas na odbudowe prawdziwej republiki i pewne sily zbieraja armie

tak mi sie wydaje

kraj potrzebuje przywodcy nowego ale zbudowanego na zasadach prawdziwej republiki

a te zaginely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zreszta

tak jak ja zgnoily media tak chyba nikogo z politykow

Jest madra otwarta

nazywa rzeczy po imieniu co we wspolczesnym swiecie nazywa sie nieludzko rasizmen

lub antygaizmem lub jakkolwiek jakims innym gadem

jest ladna

dobrze utrzymana pracowita i

nie

FULL OF CRAP jak wielu wielu politykow Z PREZYDENTEM NA CZELE

Zycze jej powodzenia i

popre ja na bank

cokolwiek bedzie robila w przyszlosci, mam nadzieje jak wielu ze sie rozgrzewa do walki

bo czas na prawdziwe ZMIANY

jesli jeszcze chcemy troche pozyc w kraju zwanym USA

:)HAPPY INDEPENDENCE DAY TO ALL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z gal, ale demokraci rzadza mediami wiec o Obamie nie mozna nic powiedziec.

A tak a propos: dlaczego media nie wspomnialy, ze Mrs. Obama ma zabrana licencje adwokacka? :) I to nie dlatego, ze nie zaplacila skladki (jak to gdzies podali) tylko za nieetyczne procedury (czyt. za przekrety z insurance). Ktos z Was o tym slyszal? Tak tylko pytam, bo kazdy slyszal, ze Palin wydala iles tam $$ na stroje w kampanii wyborczej, wiec tak z ciekawosci pytam czy ktos slyszal o Mrs. Obama?

Druga rzacz jaka mi sie 'podoba': pokazuja w TV (a jakzeby inaczej) tatusia, ktory siedzi w domu (bo go zwolinili z Wal Street/Citi itp.) i komentarz: "Oh jaki szczesliwy teraz ten tata, mam wreszcie czas aby pobawic sie z dziecmi, bo nie musi spieszyc sie do pracy". Gdyby to sie dzialo w czasie rzadow Republikanow to by mowili: "Boze, z czego ta rodzina bedzie zyc? Jak oni splaca mortgage, karty kredytowe, co z ubezpieczeniem medycznym, ktore mialy dzieci? Jak tak mozna ludzi zwalniac? "

Do firmy mojego meza przychodza ludzie, ktorzy zarabiali po $200,000 - teraz szukaja pracy nawet za $60,000 byle domu nie stracic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sprawie aktu urodzenia Baracka Obamy nastąpił nieoczekiwany zwrot. Po raz pierwszy sędzia sądu federalnego zarządził przesłuchanie w tej sprawie. Na taki krok zdecydował się federalny sędzia David O. Carter z Kalifornii – czytamy w serwisie worldnetdily.com.

"Taitz powiedziała, że sędzia Carter zapewnił, iż sprawa będzie się toczyć I nie zostanie oddalona z powodu względów proceduralnych. Sędzia miał powiedzieć, ze jako były żołnierz piechoty morskiej rozumie wagę spełnienia konstytucyjnych wymagań przez każdego, kto sprawuje urząd prezydenta USA."

http://wiadomosci.onet.pl/2008859,12,item.html

http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=103940

http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=103898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...