Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie W Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem czy ogladacie Republican National Convention, ale przemowienia Liebermana, Thomsona, Huckabee, Romney, i Giuliani naprawde byly dobre i pokazaly slabosc Demokratow. Dzisiejsze przemowienie Palin pokazalo ze kobieta ma klase i jest gotowa aby byc VP USA a w przyszlosci Prezydentem. Nie wiem jak Demokraci pozbieraja sie po laniu jakie dostali w ciagu ostatnich paru dni :) :) ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palin to nieporozumienie i jest to zdanie nie tylko moje, co wielu mniej konserwatywnych Republikanów. Gdyby nie fakt że już zdecydowałam postawić na McCaina, straciłby mój głos - bez obaw, na Obamę nie polecę głosować tak czy owak :)

Co do lania: Obama prowadzi w sondażach. Tak, wiem, sondaże nie są na 100% miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palin to nieporozumienie i jest to zdanie nie tylko moje, co wielu mniej konserwatywnych Republikanów. Gdyby nie fakt że już zdecydowałam postawić na McCaina, straciłby mój głos - bez obaw, na Obamę nie polecę głosować tak czy owak :)

Co do lania: Obama prowadzi w sondażach. Tak, wiem, sondaże nie są na 100% miarodajne.

A dlaczego nieporozumienie? Co do sondazy, to te beda sie dopiero zaczynaly liczyc dopiero teraz. Mysle ze McCain po swoim przemowieniu w Piatek podskoczy do gory w notowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nieporozumienie?

Palin reprezentuje skrajne poglądy tyczące aborcji, sprzeciwia się jej nawet w przypadku ciąży pochodzącej z gwałtu czy kazirodztwa. Nawet dla wielu Republikanów jest to ostre przegięcie. Osobiście, ponieważ jestem zdania że takie poglądy mają małe szanse na zrealizowanie się w najbliższym czasie w prawie, wiele mnie to nie obchodzi. JESTEM za to zniesmaczona tym, że prawdopodobnie dzięki wybraniu jej na kandydatkę na wice, sprawy tyczące kobiecych tyłków będą znów niepotrzebnie wałkowane do obrzydzenia i przesłonią sporą część kampanii. Jakby do diabła nie było obecnie ważniejszych rzeczy.

Palin, prawdopodobnie już wiedząc o ciąży swojej nieletniej córki, zdecydowała się na wzięcie udziału w cyrku, tym samym wystawiając swoje dziecko pod pręgierz publiczny. Jednocześnie - uwaga - prosi o uszanowanie prywatności swojej rodziny. O wiele bardziej uchroniłaby prywatność dziewczyny, która zapewne wymaga teraz wiele wsparcia, gdyby odmówiła kandydowaniu na wiceprezydenta.

Jako matka kilkumiesięcznego, upośledzonego dziecka, chce zostać wiceprezydentem. Jak na kogoś kto tyle trąbi o wartościach rodzinnych, IMO zalatuje to hipokryzją. Trudno będzie przekonać wszystkich wyborców, że mamy nowoczesne czasy i że dzieckiem przecież może zająć się ojciec.

Jeszcze odnośnie ciąży córki - jestem realistką i zdaję sobie sprawę, że nawet w domu gdzie promuje się wstrzemięźliwość seksualną jako główną (w przypadku nastolatków - jedyną) formę antykoncepcji, może dojść do niespodzianek i nie ma w tym winy rodziców. Ale trudno się dziwić, że dla wielu innych osób, cała ta sytuacja jest dowodem na porażkę wychowawczą Palin, a jeśli nie porażką jej metod wychowawczych, to porażką popieranego przez nią braku edukacji seksualnej w szkołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palin to nieporozumienie i jest to zdanie nie tylko moje, co wielu mniej konserwatywnych Republikanów. Gdyby nie fakt że już zdecydowałam postawić na McCaina, straciłby mój głos - bez obaw, na Obamę nie polecę głosować tak czy owak :)

Co do lania: Obama prowadzi w sondażach. Tak, wiem, sondaże nie są na 100% miarodajne.

Rural America nie bedzie glosowac na niedoswiadczonego kolorowego, nie ma mowy

a Sara Palin nie przewaza szali zwyciestwa ale zdecydowanie zostawia "mark" dla Republikanow

a do wyborow jeszcze troche czasu

wiec nie wiadomo jak sie sprawa potoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Palin to duze nieporozumienie. Wydaje mi sie ze McCain wzial ja, bo spodziewal sie, ze Obama wezmie Clinton. Albo zeby w razie gdyby Obama wybral kogos innego, sciagnac niezadowolone "clintonowki" na swoja strone. Znam bardzo duzo osob, ktore chcialy, by to Clinton zdobyla nominacje. Te, ktore wachaly sie glosowac na Obame, teraz na pewno beda na niego glosowaly, bo Palin to dla nich tak jakby ktos je spoliczkowal. Babka ma praktycznie zerowe doswiadczenie w czymkolwiek, byla za granica raz czy dwa razy. W czym ma ona pomoc McCainowi ? Nawet na gospodarce, jedynym duzym minusie McCaina, sie nie zna.

Chyba jednak lepiej by bylo gdyby wzial Romney'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...