Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja ostatnio ogladam serial Przyjaciele - wspaniała komedia na nocne wieczorki. Pewnie jak wszyscy czekam na Grę o Tron chociaż ksiąki przeczytałem i wiem jak będzie :) Czekam też bo podobna ma powstać nowy zezon Z Archiwum X - może być ciekawie :)

Nawet jak przeczytales ksiazki, to sa w stanie zaskoczyć. Ja np. nigdy sie nie wkurzam kiedy cos nie jest dokladnie tak jak z książką pokazane, tylko wlasnie czekam az mnie czyms niespodziewanym poczestują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelam ten serial i nie skonczylam,ale kazdy mi mowil ze w miare czasu robi sie coraz lepszy:)

Ostatnio uzaleznilam sie od House of Cards

House of cards jeszcze nie zaczelam. Breaking Bad z sezonu na sezon lepszy a ostatni wymiata. Ja takze lubie Orange is new black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pelasia, no teraz to mam oczy jak piec złotych... Jestes pierwsza osoba której sie grimm nie podoba, tzn pierwsza o której słyszę.. Lol ja go uwielbiam no ale gusta sa rożne ;) following słyszałam ze jest dobry, tylko czekam na wiecej odcinków co by na raz obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...