Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz leci 2 sezon (the following) w tv wiec masz caly pierwszy aby nadrobic lol grimm jest jak supernatural. W kolko to samo i oba seriale sie dorobily 8 czy 9 sezonow. Supernatural ogladam z sentymentu gdy zmywam naczynia lub gotuje, tak jednym okiem :) kazdy lubi co innego, ja pamietam jak wszyscy kochali serial dexter a ja jakos super zauroczona nim nie bylam. Ogladalam, bo maz ogladal, pierwsze sezony troche przecierpialam, pozniej nawet sie zainteresowalam tak chyba od sezonu 5 a zakonczenie beznadziejne moim zdaniem. Moimi ulubionymi serialami sa breaking bad, the following i sons of anarchy. Moj maz twierdzi, ze the wire jest najlepszym serialem jaki powstal. Ktoregos dnia sie za niego zabiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Supernatural i charmed to moje dwa seriale, które zawsze beda na peirwszym miejscu wiec moze stad tez lubie grimm, dexter jak dla mnie jest obrzydliwy a SoA ahh <3 ;) jak lubisz komedie to spróbuj trophy wife, moze Ci przypadnie do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ogladal pierwszy, szescioodcinkowy sezon getting on?

nie moge doczekac sie kontynuacji, lubie taki cyniczny humor, takie do bolu pokazywanie ludzkich slabosci, zupelnie jak brytyjski office (ten amerykanski juz byl bardziej masowy)

teraz ogladam true detective (McConaughey po tym serialu i po tym, co zrobil w dallas buyer's club chyba bedzie moim ulubionym aktorem;))

ogladam tez the americans - wciagnelo mnie niesamowicie, wlasnie skonczylam pierwsza serie

obiecuje sobie tez obejrzec jeszcze raz deadwood - dla mnie na zawsze zostanie majstersztykiem serialu telewizyjnego - szekspirowskie konflikty na dzikim zachodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trophy wife zaczelam ogladac ale nie wiem co sie stalo, ze kompletnie o tym zapomnialam. No jak tu nie kochac SOA :D ja lubie Mindy Project, bo mnie bawi do lez czasami, ze starszych arrested development i curb your enthusiasm with larry david ( moge ogladac non stop )

hahaha:) nie dalej niz pol godziny temu z zupelnej ludzkiej glupoty odpowiedzialam na kilka pytan w quizie: kto zagralby ciebie w filmie o twoim zyciu i wyszla mi mindy;) - strasznie ja lubie!

arrested development to skladanka godna mistrza - kazdy szczegol ma znaczenie i kazdy szczegol wnosi cos nowego pozniej - szkoda, ze zrezygnowano z kolejnej serii, fajnie, ze na netflixie pojawila sie niby kolejna seria, ale taki fantastyczny serial mial o wiele wiekszy potencjal, niz netflixowy projekt jednego odcinka na bohatera

curb your enthusiasm - ta sama range, co wspomniane przeze mnie wczesniej getting on

po prostu dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arrested development to skladanka godna mistrza - kazdy szczegol ma znaczenie i kazdy szczegol wnosi cos nowego pozniej - szkoda, ze zrezygnowano z kolejnej serii, fajnie, ze na netflixie pojawila sie niby kolejna seria, ale taki fantastyczny serial mial o wiele wiekszy potencjal, niz netflixowy projekt jednego odcinka na bohatera

hej tez uwazam, ze szkoda, ze sie skonczyl jakby przedwczesnie troche.

True detective dobry! czekam na kolejny sezon :D

a jeszcze nawet chetnie ogladalam z mezem głupawy serial Kenny Powers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...