Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

A ja tylko jeden ogladałem

albundy2.jpg

Dzięki temu serialowi poznałem piosenkę: Arthur Alexander: Anna Go To Him :-)

Aha, zapomniałbym o chyba najlepszym serialu jaki widziałem w ogóle:
Miasteczko Twin Peaks - klimat ściekał z ekranu gęstymi strugami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowilem Netflix ostatnio i moj dorobek z ostatnich trzech tygodni: trzeci sezon House of Cards, dwa sezony Orange is the New Black i obecnie robie trzeci sezon Breaking Bad (zaczalem w piatek od pierwszego sezonu :D). HoC trzyma poziom jesli w ogole nie jest to najlepszy sezon w ogole. OITNB na poczatku wydawal sie byc komediowym serialem i z biegem czasu polecial bardziej w drama.

Breaking Bad to klasa sama w sobie. Z ogladaniem poczekalem jak ten caly hype opadnie. Spodziewalem sie, ze BB bedzie o gotowaniu prochow, ale tego tak naprawde jest bardzo niewiele. Swietnie napisany, swietnie zagrany, dobry wybor lokalizacji (miala byc CA, jest NX).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad to klasa sama w sobie. Z ogladaniem poczekalem jak ten caly hype opadnie. Spodziewalem sie, ze BB bedzie o gotowaniu prochow, ale tego tak naprawde jest bardzo niewiele. Swietnie napisany, swietnie zagrany, dobry wybor lokalizacji (miala byc CA, jest NX).

Breaking Bad, moim zdaniem zaczynał sie dość wolno ( choc podobał mi sie od pierwszego sezonu ) ale od 4 sezonu nie mogłam oczu oderwać. Jeden z top 3 najlepszych seriali jaki widziałam. Zgadzam sie w 100% ze swietnie napisany, obsadzony, po prostu swietnie zrobiony. Miłego oglądania !

Orange... Moim zdaniem, jesli każde wiezienie by tak wyglądało to była by to pestka :) serial ogólnie lubie :)

House of Cards, moj mąż ogląda i bardzo lubi. Ja jakoś nie miałam czasu zacząć, wiec zdania nie mam ale któregoś dnia sie zabiorę :)

Większość ludzi lubi american horror story ale mnie jakoś nie ciekawi, pierwszy sezon obejrzalam ale jak dla mnie przewidywalny, drugi sezon mnie kompletnie nie wciągnął i sie poddałam po drugim odcinku, tak samo z sezonem 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...