Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

A The Blacklist jest na mojej, nomen omen, czarnej liście. Trafił tam bez oglądania, bo podobno na początku jest fajny, a psuje się z czasem. Tyle jest seriali, że wolę zrobić wstępny odsiew na podstawie recenzji i skupić się na tym, co najciekawsze.

No ja go tez zle w kosciach czuje. Przypadkowo wpadl mi jakis spoiler odnosnie przyszlych sezonow i nie wiem czy mi to lezy... mam wrazenie, ze juz to wszystko bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Blacklist byl swietny przez pierwsze dwa sezony. Trzeci sezon jest dosc slaby...

Zgadzam sie - nie byl moze zbyt ambitny ale mi sie podobal (z tym ze wciac nie skonczylem pierwszego sezonu) - skacze po roznych serialach biegajac na biezni w basemencie (bo za cieplo zeby biegac na zewnatrz w godzinach w ktorych mam na to czas), ostatnio zaczalem CBSowy Madame Secretary bo zawsze mnie intrygowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wire nie robił miastu najlepszej reklamy, dlatego mnie po obejrzeniu serialu jakoś tam nie ciągnie ;) Na ile oceniasz wierność tego jak się Baltimore prezentuje w stosunku do tego, co pokazano na ekranie?

Kaer napisal, ze w rzeczywistosci jest jeszcze gorzej niz w serialu.

Moim zdaniem duzo sie nie myli.

Zrujnowane budynki, zabite dechami (doslownie) okna i drzwi, zarosniete zielskiem podworka mozna zobaczyc naprawde rzut kamieniem od centrum.

Zdecydowanie nie jest to miejsce, gdzie chcialbym mieszkac i posylac dzieci do szkoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

House Hunters International. Oglądam gdy chcę się powkurzać ;) Chyba tylko durnych, rozwydrzonych Amerykanów znajdują. Naprawdę, wystarczy 20 min i Google żeby się dowiedzieć jakie są średnie warunki mieszkaniowe w Paryżu. A ci McMansions pod wieżą Eiffela szukają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu w koncu obejrzalam 6 sezon The Walking Dead (jednego z moich ulubionych seriali swoja droga), ale .. strasznie sie zdenerwowalam i ogolnie strasznie mnie ten sezon stresowal. Nie lubie jak moj ulubiony serial zaczyna mnie bardziej stresowac, niz relaksowac, wiec bylam troche zawiedziona. Nie wiem czy chce obejrzec nowy sezon i znowu sie tyle nerwowac.

Obejrzalam tez w sumie nowy sezon Orange Is the New Black i w sumie troche sie usmialam. Nie mialam duzych oczekiwan co do tego serialu, zaczelam go zreszta ogladac rok temu z nudowow, ale ten sezon zaskoczyl mnie na plus. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...