Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tygodni temu w koncu obejrzalam 6 sezon The Walking Dead (jednego z moich ulubionych seriali swoja droga), ale .. strasznie sie zdenerwowalam i ogolnie strasznie mnie ten sezon stresowal. Nie lubie jak moj ulubiony serial zaczyna mnie bardziej stresowac, niz relaksowac, wiec bylam troche zawiedziona. Nie wiem czy chce obejrzec nowy sezon i znowu sie tyle nerwowac.

Obejrzalam tez w sumie nowy sezon Orange Is the New Black i w sumie troche sie usmialam. Nie mialam duzych oczekiwan co do tego serialu, zaczelam go zreszta ogladac rok temu z nudowow, ale ten sezon zaskoczyl mnie na plus. ;)

TWD obejrzalam pierwszy odcinek 6 sezonu i od razu mi zagrał na nerwach. Nie lubie jak skaczą co 3 minuty do wspomnień a pozniej do teraźniejszości. Poddaje sie po tym na jakiś czas. Teraz musze znaleść dzien z większa ilością cierpliwości i spróbuje ponownie.

Jak ktos ma ochotę sie pośmiać to polecam The Goldbergs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja kurcze zawsze mam ten problem, ze tyle rzeczy chce obejrzec, ze az nie umiem sie zdecydowac co. No i potem nic nie ogladam.. Poza tym te pierwsze odcinki zawsze wymagaja skupienia, zeby zrozumiec o co chodzi i kto jest kto, a u mnie z tym skupieniem ciezko. Takie ciezkie zycie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcialam wczoraj obejrzec Stranger Things, ale juz na samym poczatku sie przestraszylam, ze potem balam sie ogladac sama. Moze kiedys indziej..

A dzis nowy odcinek TWD! Kto oglada? Ja sie troche stresuje.. Jezeli okaze sie, ze to Daryl zginie to chyba bedzie to ostatni odcinek, ktory obejrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalam odcinek i cos mi net przerywal, wiec przysunelam ekran blizej twarzy, uslyszalam ta muzyczke i nagle trzasnelo drzwiami. Doslownie pierwsze sekundy pierwszego odcinka. Tak sie przestraszylam, ze myslalam ze dostalam ataku serca. Jestem bardzo wrazliwa na takie rzeczy. Balam sie ogladac dalej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...