Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

i juz cie lubie!!!

zwlaszcza za ten pierwszy.

Miło mi! Btw - dobry opis w stopce masz ;)

A co do dyskusji o BB - wolno się rozkręcał w pierwszym sezonie, ale jak już zaskoczył, to trzymał równy poziom praktycznie do końca. Chociaż 5-ty sezon nie był aż tak genialny, jak 3 i 4. Natomiast Better Call Saul ogląda się od początku świetnie i póki co wydaje mi się serialem doskonałym. Ciekawe, ile sezonów zamierzają wypuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tez zaczelam ogladac Better Call Saul, ale poki co nie mam jeszcze Netflixa, wiec nie moge dokonczyc.

Ogladalam tez Orange is a new black. Na poczatku mega mnie ten serial denerwowal, ale nie mialam wtedy nic innego na DVD wiec ogladalam dalej. W 2 sezonie troche mnie juz wciagnal, taki dosc glupiutki serial dla babeczek. Wyszedl jakis czas temu nowy sezon, wiec tez sobie obejrze. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi! Btw - dobry opis w stopce masz ;)

Milo spotkac bratnia dusze

The Wire rzadzi

Wszystkim ktorzy nie znaja serdecznie polecam, moim zdaniem najlepszy serial jaki widzialem.

Oczywiscie nie klazdemu bedzie sie podobal, trzeba sie w niego wkrecic i wsluchac, ale w oryginale jest nie do pobicia, dialekt Baltimore i te kilmaty.

Ile razy jestem w tym miescie mysle o The Wire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wire nie robił miastu najlepszej reklamy, dlatego mnie po obejrzeniu serialu jakoś tam nie ciągnie ;) Na ile oceniasz wierność tego jak się Baltimore prezentuje w stosunku do tego, co pokazano na ekranie?

Bylem w Baltimore przed objerzeniem serialu i jest chyba gorzej w rzeczywistosci. :> Kiepsko jest juz w samym centrum, gdzie bardzo szybko zaczyna sie "lepsza" okolica. W restauracji przy nabrzezu dostalem rade od kelnera, zeby po posilku kierowac sie prosto do samochodu i bron boze nie lazic po okolicy. Bylo juz po zmroku to fakt, ale poza bardzo scislym centrum nie jest za ciekawie.

Zaczalem ogladac The Blacklist. Serial ma wysokie oceny i przewaznie tylko kilka negatywnych komenatarzy, ale po dwoch odcinkach blizej mi do tych negatywnych niz do zachwytu. Idea moze ciekawa, ale wszystko jest troche przerysowane a FBI jawi sie jako banda idiotow... Zobaczymy jak bedzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle z tym Baltimore.

A The Blacklist jest na mojej, nomen omen, czarnej liście. Trafił tam bez oglądania, bo podobno na początku jest fajny, a psuje się z czasem. Tyle jest seriali, że wolę zrobić wstępny odsiew na podstawie recenzji i skupić się na tym, co najciekawsze. Dlatego mało nowości zazwyczaj oglądam. A do tych z tv ogólnodostępnej podchodzę szczególnie podejrzliwie, bo oprócz psucia się lubią być też nagminnie kasowane. Brak zakończenia jest szczególnie denerwujący i demotywuje do sięgania po serial*

* nie dotyczy klasyków, jak Deadwood ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...