Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Hey! Ja czekam na zaproszenie z Warszawy-pod koniec maja wysłałam IV-F04 i DS-230 part I. Jeszcze tak dużo czasu nie minęło, ale widzę, że w Krakowie szybko działają!!! Niech odezwą się osoby startujące z dok. z wawy :) Ok?

Ja również mam obronę pracy mgr pod koniec czerwca!

Napiszcie dokąd lecicie dziewczyny i chłopcy (Saka). Do jakiego stanu. Ja wybieram się do Nevady i sprawdzałam ceny biletów z ciekawości i są naprawdę wysokie, jeśli leci się w kierunku zachodniego wybrzeża US.

Niech ktoś napisze czy urzędnicy w ambasadzie rozmawiają też po polsku. Kogo wy miałyście???

Hej ja mialam interview w Warszawie juz drugiego czerwca ogolnie musze stwierdzic ze mielismy duzo szczescia bo cala sprawa od polowy stycznia sie toczyla i juz jak narazie koniec do slubu ja lece do Chicago ale moj narzeczony jest z lancaster WI jakies 4 godziny od chicago niestety bielety strasznie drogie my za moj bilet zaplacilismy 800 dolarow w jedna strone wiec nieciekawie ale z lotem wiec lece 12 sierpni i mam sie zamiar obronic na poczatku lipca

jezeli chodzi o rozmowe z tego co mysle to wszystko zalezy od sprawy i tego jak sie dokumenty dosle ale jak dla mnie to powinnas miec rozmowe na poczatku lipca pakiet zawsze mniej wiecej na miesiac przed rozmowa dosylaja wiec moze juz niedlugo cos przyjdzie powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja lece do VA i bilet jak sprawdzilem kosztuje ok $500 w dwie strony, wiec nie najgorzej, dodam ze chce leciec za kilka dni :) W ambasadzie tlumaczen nie chca, biora tylko Polskie papierki lub angielskie, a jedyne tlumaczenia to jakbys brala jakies zaswiadczenia z kraju nie anglojezycznego, badz polskojezycznego. Tlumaczenie zupelnego aktu urodzenia bedzie potrzebne w USA, wiec spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy i gdzie składałas dokumenty w stanach nie martw sie czasami im to troche zajmuje czasu a sprwdzacie status na stronie internetowej urzedu

Wiec NOA1 dostalismy 14 stycznia, na stronie internetowej caly czas widnieje ta data i jedna wielka cisza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...