Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam Male Pytanie za 3tyg przylatuje do mnie dziewczyna ze Stanow ma podwójne obywat... Chcemy Wziasc Slub co musi ze soba zabrać zebysmy mogli bezproblemowo wziasc Slub w Pl. Pozniej bedziemy sie starac o wize k1 i z tym tez mam pytanko kiedys bylem karany za drobna kradzież (wstyd sie przyznac..ale mlodosc)4 w zawieszeniu na 2 lata dostalem .. czy to mi w jakims stopniu utrudni dostanie wizy jak sie przyznam (bo slyszalem ze rzadko sprawdzaja czy ktos byl karany czy nie )wiec prosze o odp I Z Gory Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy przy ubieganiu sie o wize K1 musisz dostarczyc zaswiadczenie o niekaralnosci wiec tam bedzie jak byles karany wtedy trzeba dostarczyc pozostale dokumenty do Ambasady wyroki sadu, nie wiem jak oni na to spojrza moze daj nowy temat na forum moze juz ktos mial taki przypadek poszukaj popatrz moze cos sie znajdzie :) powodzenia, a jezeli ona ma polskie obywatelstow to przynajmniej nie bedzie problemu ze slubem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiza k1 jest dla narzeczonych- wjezdzasz do USA aby sie ozenic :)

to mi sie pomylilo co nieco ale wiadomo o co chodzi :)) chcemy wziasc slub w pl i ona wroci do stanow zlozy papiery abym mogl do niej leciec, nie znam sie do konca tak mi jakos tlumaczyla ... ale glownie chodzi mi o to co ona potrzebuje miec ze soba aby wziasc slub w pl, i o ta moja karalnosc:(( --- no i jeszcze male pytanko czy np po slubie moge starac sie o wize np turystyczna do niej ??

czy bede musial czekac na zielona karte .. sory za mylenie pojęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma dowod osobisty-paszport polski,,,slub cywilny czy tez koscielny?

a co do wizy turysytycznej to mozesz tej wizy nie otrzymac a wtedy czekasz na wize na pobyt staly w Polsce ...

Co do tego wyroku to sa przestepstwa ktore zamykaja droge do GC a sa takie ktore nie maja za duzego znaczenia,jak kto gal napisal Amerykanie wierza w poprawe tej osoby i ze nigdy tego nie zrobia i robia tego...

ps nie wiem ale ja takich pytan co do slubow na Forum nie zadawalbym a poszedl do lokalnego USC-kosciola i tam sie wszystkiego dowiesz co i jak,tego mnie nauczylo zycie aby sie pytac i znac cos z tzw 1 reki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Informuje starajacych sie o K1, ze z dniem 1 czerwca weszla nowa ustawa i wszyscy, ktorzy staraja sie ok K1 musza oprocz zdjecia renrgenowskiego klatki piersiowej, wykonac tez badania krwi!

Ja zrobilam tylko rentgen...

Poza tym, chca tez karte szczepien- tego tez nie mialam? Lekarz zrobil mi szczepienia na miejscu (rozyczka, tezec...itd, czyli to wszystko, na co bylam szczepiona jako dziecko)- bezbolesnie i szybko-tylko dwa naklucia :) i 100 zl za to ...czyli główne badanie lekarskie to koszt 350 zl wraz z karta szczepien po angielsku, ktora da wam lekarz :)

A tak wogole to slyszlam , ze Amerykanie nie powinni wymagac testow na HIV i kiłe- to niezgodne z prawem! Dlaczego to robia??? Hę???

Słuchajcie! Piszcie, jakie pytania wam zadawali na interview- to dla tych, którzy jeszcze go nie mieli ;) Jak ja :rolleyes:

Czy kazali komuś pokazywać wyciągi z konta narzeczonej/narzeczonego i bilingi telefoniczne? Zauważyłam, że u wielu osób nie sprawdzali dodatkowych dokumentów potwierdzających kontakt. Czy jeśli poproszą o zdjęcia to zabierają je ze sobą ???

Dzięki za odp. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...