Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A gdybym chciala zmienic termin spotkania to dlugo bym czekala no nowy termin? Juz sama nie wiem- myslalam, ze krocej to bedzie trwalo...Dziewczyny a wy jak dlugo tam czekalyscie (Warszawa- K1)

Ja dostałam dzisiaj wize K1 nie było tak zle ogólnie co moge powiedziec to rozmowa odbywa sie przy okienku jak przy turystycznej tylko troszke inaczej sie to odbywa płaci sie na miejscu pobieraja odciski palcow no i pytaj mnie pytali kiedy sie poznalismy kiedy sie oswiadczył kiedy sie ostatni raz widzielismy no i tyle w sumie a potem powiedzieli ze petycja została zaakceptowana i w ciagu 5 dni dokumenty beda w domku no i zycze powodzenia wszystkim uwazam ze jezeli dokumenty sa juz w ambasadzie w Polsce i zrobi sie wszystko wg instrukcji to naprawde nie ma sie czego obawiac ;) pozdr

Elcia a i le czasu to Tobie zajelo w ambasadzie??? Jak dlugo cie trzymali???

U mnie lipa , bo gdy interview mam w lipcu jakos na 9.00 a obrona zaczyna mi sie tego samego dnia od 11. I juz sama nie wiem co robic :) Peszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dluzej jak godzine to nie trwa ;) wiec powinnas zdazyc bo ja jak weszlam gdzies o 8 30 to wyszlam jakos o 10, wiec mozesz przyjsc wczesniej bo oni jak przy turystycznej nie pilnuja czasu dokladnie, wiec jak przyjdzies te 20 do pol godziny wczesniej nic sie nie stanie :) ale mozes sie zapytac o zmiane tylko wtedy pewnie jakos za miesiac dopiero by było lepiej sprobuj w dziekanacie zmienic godzine na pozniejsza moze przejdzie :) nie wiem co ci poradzic troche duzo stresu jak na jeden dzien ale tyle co ci moge powiedziec to w ambasadzie to tylko czysta formalnosc i naprawde nie ma sie czym przejmowac tylko odpowiadac na ich pytania i robic co mowia :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj dostałam przesyłkę z DHL z pomarańczową kopertą i paszportem :) Jestem bardzo szczęśliwą ;p Będziemy w końcu razem już 6 sierpnia :)

Jeszcze raz baaaardzo wszystkim dziękuję, a zwłaszcza Karinie oraz Sly za to forum!!!

Martusia20 - życzę powodzenia na interview - choć to naprawdę tylko formalność, więc na pewno będzie dobrze B)

Pozdrawiam serdecznie

Freya

PS Jak zaczne adjustment of status to wróce po kolejne wskazówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z 6 lipca przeniesli interview w sprawie wizy narzeczenskiej na 30 lipca. Takze tez niedlugo dam znac , jak tam bylo... Mam pytanko czy do ambasady wpuszczaja z torebka, czy maja tam jakies miejsce na przechowanie tego? Czy najlepiej isc tylko z teczka zawierajaca dokumenty??? Dajcie znac???

BUZIAKI

Gratulacje dla Freyi

Musialam przeniesc rozmowe z konsulem, bo tego samego dnia mialam obrone pracy mgr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z 6 lipca przeniesli interview w sprawie wizy narzeczenskiej na 30 lipca. Takze tez niedlugo dam znac , jak tam bylo... Mam pytanko czy do ambasady wpuszczaja z torebka, czy maja tam jakies miejsce na przechowanie tego? Czy najlepiej isc tylko z teczka zawierajaca dokumenty??? Dajcie znac???

BUZIAKI

Gratulacje dla Freyi

Musialam przeniesc rozmowe z konsulem, bo tego samego dnia mialam obrone pracy mgr.

Dziękuję :)

Ja miałam dużą torebkę i w depozycie zostawiłam telefon i aparat. I to wszystko - zero problemów.

To dobrze, że tak szybko ustalili Ci drugi termin. No i oczywiście obroniłaś mgr? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja będę miała dużą torbę przypominającą trochę bagaż podręczny. Boję się, że będzie padało, więc muszę mieć taką, żeby uchronić dok. przed deszczem :) Obrona na pięć za pracę a 4+ z odpowiedzi, a i ile stresu!!! ;)

A Ty?

Jak poszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...