Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Ewa a Ty musisz wypelniac ds 156 po angielsku?mozesz po polsku ..

lub tez otworz sie wersje polska i zobaczysz co nalezy wpisac w wersji angielskiej...

Informacje z ambasady z pakietu nr 2 mowiacym co trzeba zabrac na interview:

10. Formularz DS-230 Część I i II (Podanie o wizę imigracyjną) lub DS-156 (w dwóch egzemplarzach) wraz z Uzupełnieniem DS-156 (dla osób ubiegających się o wizę narzeczeńską). Formularze należy wypełnić w języku angielskim.

Teraz to sie robi na stronie www i dopiero zapisuje do pdf, ktorego to mozna wydrukowac. Szukalem wszedzie tej formy i jest tylko tutaj: http://travel.state.gov/visa/frvi/forms/forms_1342.html. Z tego co zauwazylem to za kazdym razem generuje inny kod kreskowy i wczesniejsze wizyty wurzuca na str 3, ktorej to w ambasadzie ode mnie nie chcieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ewa a Ty musisz wypelniac ds 156 po angielsku?mozesz po polsku ..

lub tez otworz sie wersje polska i zobaczysz co nalezy wpisac w wersji angielskiej...

DS-156 i DS-156K wypelnilam po angielsku :P a to dlatego, ze znalazlam informacje, gdy wypelnialam te formularze on-line , ze nalezy wypelnic po ang. :P

Ech...

DS-156 i DS-156K wypelnilam po angielsku :P a to dlatego, ze znalazlam informacje, gdy wypelnialam te formularze on-line , ze nalezy wypelnic po ang. :P

Ech...

Powinnam byla zapytac najpierw znajomych z forum :)

Pozdrowionka :)

Poza tym to ambasada amerykanska mimo wszystko i wole miec po angielsku wypelnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej karcie SSN mam napis "Valid for work only with DHS authorization", jezeli jakims cudem dostane pieczatke na lotnisku, ze moge pracowac na wizie K1 czy moj SSN jest okey? Czy musze go wymienic na jakis bez tego napisu, badz z innym napisem? Tak z ciekawosci pytam :) Z gory dzieki na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Wiza K przyznana, miałam tylko 3 pytania :)

Jak długo sie znamy?

Kiedy ostatni raz żeśmy sie widzieli?

Jak sie ze sobą kontaktujemy?

bardzo miła pani konsul ma ciemne półdługie włosy i okulary :) pozdrawiam serdecznie :P

a teraz odpoczne :) ...troszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej karcie SSN mam napis "Valid for work only with DHS authorization", jezeli jakims cudem dostane pieczatke na lotnisku, ze moge pracowac na wizie K1 czy moj SSN jest okey? Czy musze go wymienic na jakis bez tego napisu, badz z innym napisem? Tak z ciekawosci pytam :) Z gory dzieki na pomoc

Do momentu uzyskania zielonej karty przysluguje ci tylko karta z napisem "valid only..."

Tak wiec jesli nie zmieniasz nazwiska to stara karta powinna byc OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...