Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak wpisałam, po tym jak zadzwoniłam do USCIS ;) . Pan przez telefon odpowiedział na moje pytania bez problemu. Jedynie co mnie wkurzylo to ta automatyczna sekretaka! Ja mowie ze nie mam ssn card a ta mnie mimo wszystko nadal o to pyta :P

Wyslalam dokumenty w czwartek. Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez RFEs itp.

Zlozylam tez petycje o moj SSN. Musialam zlozyc petycje na nazwisko panienskie. A pozniej jak juz go dostane, to bede mogla uaktualnic go o nowe nazwisko. Chcialam od razu tak zrobic, ale Pani z okienka powiedziala, ze zajeloby to znacznie wiecej czasu. A jak juz go dostane to wkoncu bede mogla ubiegac sie o prace i o prawko itp. Juz nie moge sie doczekac. Siedzenie w domu mnie przytlacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja czekam ciagle na SSN a w miedzy czasie rozgladam sie za praca i ucze sie do prawka. Sciagnelam sobie i wydrukowalam z Internetu Nevada Driver`s Handbook. Po weekendzie bede juz miala swoj nr kom. Stwierdzilismy z mezem ze wezmeimy sobie opcje family, wiec bedziemy dzwonic do siebie za darmo :P Tym samym bedziemy mieli wspolny raczunek tel., co sie przyda na rozmowie o green card...troche przystopowalam z kewstia o adj. status itd. , bo trzeba w ktoryms z formularzy wpisac SSN, wiec jak juz dojdzie wysylamy wszystkie aplikacje ;)

Czy ktos moze powiedziec, jak dlugo sie o zaakceptowanie dokumentow o adjustment status i aut. card???

Z gory dzieki za informacje. Wiem, ze to pewnie zalezy od stanu w jakim sie mieszka ale i tak prosze o inf.

Pozdr. Las Vegas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za bardzo jak zmniejszc czcionke w adobe reader,ale pytanie czy moge wpisac to recznie?? chodzi mi o daty urodzenia rodzicow bo one mi sie nie mieszcza. a drugi problem dotyczy ilosci stron, bo nowa wersja ma tylko 2. 1 do wypelnienia+ instrukcje. wydrukowac strone pierwsza w 4 kopiach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za bardzo jak zmniejszc czcionke w adobe reader,ale pytanie czy moge wpisac to recznie?? chodzi mi o daty urodzenia rodzicow bo one mi sie nie mieszcza. a drugi problem dotyczy ilosci stron, bo nowa wersja ma tylko 2. 1 do wypelnienia+ instrukcje. wydrukowac strone pierwsza w 4 kopiach???

ja jestem przeciwna wpisywaniu czegokolwiek recznie, bo potem roznie sie to odczutuje - kilka razy bylam swiadkiem kiedy urzednik polozyl sprawe do wyjasnienia, bo mial watpliwosci co do tego co bylo wpisane..

w nowym formularzu jesli nie miesci ci sie data - wpisz tylko ostanie 2 cyfry danego roku (np. 1975 zapisz jako "75") - ten nowy g-325a ma wiele bledow, ale nikt jeszcze tego nie poprawil.

albo sprobuj poszukac starszej, nadal akceptowanej wersji.

Ja mam starsza wersje to moge ci wyslac a Ty sobie wypelnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...