Skocz do zawartości

Sponsorowanie Na Green Card


Rekomendowane odpowiedzi

unique76!!! zobacz ile czasu zajelas niepotrzebnie Pani Karinie- tym samym zabierajac Jej prywatny czas -, w ktorym moglaby pomoc innym. Zamiast prosic Ja o pomoc- poprostu polemizujesz z Nia- zabierajac cenny czas!! Ja jestem przykladem /tzn moj przypadek/Jej ogromnej wiedzy!- Kiedy zadalam pytanie na tym Forum odnosnie mojego przypadku-nikt nie umial udzielic mi konkretnej odpowiedzi.Choc niektorzy probowali/za to wielkie dzieki!!/ Dopiero Pani Karina skontaktowala sie ze mna na PW i zajela sie sprawa. Inni "prawnicy" tu gdzie mieszkam tez rozne rzeczy obiecywali - oczywiscie za niemale kwoty !Cale szczesie, ze trafilam na to Forum i na Pania Karine. Jezeli nie chcesz skorzystac z Jej pomocy a tylko dyskutowac to prosze przystopuj i daj szanse innym, ktorzy Jej pomocy naprawde CHCA i POTRZEBUJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@buli - mysle ze nie do konca masz racje. Wszak to forum wymiany mysli i doswiadczen, a nie tablica ogłoszen z indywidualnymi sprawami zgłaszanych do Kariny. Oczywiscie unizone ukłony dla naszej Dobrej Wrózki i ogromne podziekowania za jej aktywnosc i wole niesienia wsparcia nam wszystkim 'zagubionym w akcji' oraz za profesjonalne ogarnianie tego doradztwa. Niemniej jednak takie dyskusje niosą w sobie zawsze jakies inspiracje i materiał do przemyslen... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.! Ale zwroc uwage, ze Pani Karina zaczyna myslec byc moze o wycofaniu sie z tej "charytatywnej"pomocy.Poczytaj w ktoryms z postow powyzej. Zreszta juz raz napisala w innym poscie jak niektorzy ja traktuja. No i co wtedy? .Zauwaz, ze tylko P.Karina daje 100% konkretne odpowiedzi a gdy sie wycofa/z powodu np.niedoceniania/- to nam na tym Forum pozostanie nam jedynie jedynie "gdybanie". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy to maja maja tupet. Kobieta, ze spora wiedza (tez mi sie to podobalo) i doswiadczeniem mowi jak jest to i tak nie dociera; uparcie trzymaja sie swojej teorii, ktora nie ma sensu. Na dodatek, nie potrafia przyznac sie do bledu obrazajac przy okazji innych. Zawisc jest charakterystyczna cecha Polakow. Nie dosc, ze kobieta poswieca swoj czas pomagajac innym bezinteresownie ( to juz nie jest typowe dla Polakow) to musi jeszcze udowadniac, ze jednak wie co robi. Nie znam zadnego innego prawnika, ktory by sie tak charytatywine poswiecal nie majac z tego zadnych korzysci, a sami chyba wiemy jak cenny jest to czas.

Nie dawaj sie Karino!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofa sie nie wycofa

jesli nie bedzie pisac to bedzie odpisywac na private.

w koncu dla niej to tez swego rodzaju

marketing

with all the respect of course :lol:

with all the respect gal:

marketing powiadasz? Marketingiem to bym nazwala gdybym sobie szukala klientow i ZARABIALA na tym. Na pomocy tutaj na Forum nie zarabiam nic. Wiec ladny mi marketing. Czy sadzisz, ze ludzie, ktorym tu pomoglam zaplacili mi za to? Otoz 99,9% tych osob nie. Gdybym chciala ten czas jaki wykorzystuja na pomoc tutaj poswiecic na branie normalnych spraw wtedy bym miala z tego jakis zysk. Te 0,1% osob, ktore wyslaly mi jakakolwiek zaplate to w wiekszosci czeki na kawe w doslownym sensie. Wiec moj marketing polegal na tym, ze ja siedzialam, sprawdzalam czyjas sprawe przez pare/parenascie godzin, poprawialam , tlumaczylam, uzupelnialam, pisalam wszelkiego rodzaju rzeczy i dostawalam za to $50. Masz absolutna racje, ze takiego marketingu mi potrzeba. Nie licze ile razy dzwonie do Polski i spedzam z ludzmi GODZINY na telefonie NA MOJ KOSZT. Co wiecej, jak juz tak bardzo pragniesz abym Ci wylozyla marketing jaki mam z tego, ze tutaj odpowiadam, to Ci powiem, ze to odbywa sie kosztem mojego dziecko (bo ktos sie musi dzieckiem opiekowac kiedy ja tu marketing sobie robie), moich rachunkow za telefon (praktycznie 100% z Was do mnie dzwoni), kosztem mojego czasu (bo szukam Bog wie jakich przypadkow i slecze nad przepisami), aha i omal nie zapomnialam o przesylkach ekspresowych, ktore wysylam - za to tez place sama, zamiast jak kazdy inny prawnik powiedziec tak: zapraszam na konsultacje do mnie za XXX za 15 minut. Albo jak na tej stronie, ktora tak bardzo zachwalasz: "zapraszamy do naszej kancelarii, adres znajdzie Pani pod moim linkiem". Ja nigdy nikogo nie zapraszalam do kancelarii ani nigdy nie reklamowalam swojej kancelarii.

MASZ RACJE - UDZIELANIE SIE TUTAJ TO TEZ SWEGO RODZAJU MARKETING.

Z calym szacunkiem dla Wszystkich tu obecnych, ale musialam to napisac, zreszta kazdy potwierdzi, ze tak bylo, wiec szanowny gal - jak nie wiesz, to sie nie wypowiadaj. Bo sugerujesz, ze ja bez tego Forum bym nie mogla przezyc, moj biznes by upadl, i udzielanie pomocy na tym Forum to dla mnie Bog wie jakie zarobki. Zarobki mialabym duzo wyzsze gdybym sie tu nie udzielala, bo ten czas moglabym poswiecic na 'zwyklych' klientow, ktorzy przychodza, dostaja porade, placa - done.

Popros osoby, ktore do mnie dzwonily, zeby Ci powiedzialy o ktorej do mnie dzwonia i czy 11 w nocy jest pora na wyjasnianie komus przepisow czy raczej na zycie prywatne. O niedzielach i sobotach nie wspomne. Ale zawsze wychodzilam z jednego zalozenia: potrzebujesz pomocy - jesli moge to pomoge.

with all the respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofa sie nie wycofa

jesli nie bedzie pisac to bedzie odpisywac na private.

w koncu dla niej to tez swego rodzaju

marketing

with all the respect of course :lol:

PS. Moja stawka za konsultacje w kancelarii: $250/15 minut.

Najblizszy dostepny appointment - koniec maja (pewnie cos wiem i umiem skoro ludzie przychodza mnie sluchac i jeszcze za to placa...)

Policz sobie ile czasu tu spedzilam i przelicz czy takiego marketingu mi potrzeba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko sie wypowiadam na forum,zazwyczaj czytam, ale nerwy mnie biora jak osoba ktora dopiero co sie zalogowala pisze totalne bzdury.

Napisze tylko ze Pani Karina to zlota osoba, pomogla mi za co bardzo dziekuje ,a takze wielu osobom z tego forum i na pewno nie potrzebuje reklamy ani "swego rodzaju marketingu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladam sie tej polemice zaciecie i jakos nie moglam sie oprzec i postanowilam dopisac pare slow.

Nie neguje absolutnie zdolnosci, wiedzy i altruizmu Pani Kariny, ktora jak sie czyta na forum pomogla tylu ludziom za free. Ale istnieje tez druga strona medalu....jak za cos nie bierzesz pieniedzy, to automatycznie nie bierzesz tez odpowiedzialnosci za sprawe, czyli jak cos nie pojdzie ok, no to trudno, ma sie pewien komfort bo i tak klient bedzie wdzieczny, za probe pomocy....Jezeli placisz to tez wymagasz i oczekujesz sensownych rezultatow.

Osobiscie mialam 2-krotny kontakt z Pania Karina i wcale nie okazala sie taka pomocna.....jak bym sie mogla tego spodziewac. Moze po prostu mialam pecha....

Za pierwszym razem trafilismy do Niej przez mojego kolege, ktory odkryl to forum. Mielismy sensownego sponsora wiec chcielismy zaczac starania o GC poprzez prace. Pani Karina podjela sie prowadzenia mojej i kolegi sprawy, za darmo - bylismy po prostu wniebowzieci, niestety, prozne nadzieje, nasza Zbawicielka nigdy nie wykonala zadnej czynnosci, zeby faktycznie sie tym zajac na powaznie. Owszem w rozmowie telefonicznej powiedziala to i owo miedzy innymi ze podchodze pod EB-3, bo w moim zawodzie zeby podejsc pod EB-2 musialabym miec licencje z USA i to wlasciwie bylo na tyle..... W kolejnych rozmowach telefonicznych opowiadala szeroko o innych nieuczciwych prawnikach, ktorzy naciagaja ludzi na duza kase no i kazala nam sie zastanowic jaki zawod chcemy wykonywac przy sponsorowaniu, tylko taki zeby sponsorowanie wypalilo. Szukalismy usilnie na stronach DOL, ale Pani Karina kazda nasza propozycje totalnie torpedowala, wiec odnioslam wrazenie ze cale sponsorowanie nie ma najmniejszego sensu ......W koncu nasz sponsor zaproponowal, aby Pani Karina do niego zadzwonila w celu uzgodnienia szczegolow sprawy (podatki itd...) - Pani Karina jednak nigdy nie wykonala zadnego telefonu, choc miala namiary podane przez fax i telefon....... Na tym skonczylo sie prowadznie naszej sprawy za.... freee....Moze po prostu zabraklo nam upartosci w nagabywaniu telefonami, ale nie ukrywam, ze bylismy totalnie rozczarowani .......Udalismy sie do kogos za pieniadze, nie mowie ze jest genialny, bo nie jest i trzeba mu patrzec na rece, ale zaczelismy sprawe i teraz czekamy na Visa bulletin zeby zlozyc wkoncu I-485 (zdaje sie, ze jeszce troche poczekamy.....niestety daty sa jakie sa.......)

Podczas drugiego kontaktu (najpierw poprzez forum, potem przez telefon) chcialam sie dowiedziec czy musze czekac na ten cholerny bulletin, kiedy juz mam zatwierdzone I-140, moj prawnik powiedzial ze tak, ale wolalam sie upewnic na forum. Skontaktowalam sie z Dobra Wrozka po raz kolejny.... Nasza rozmowa jednak nie byla bardzo przyjemna (chyba trafilam na zly dzien - zdarza sie wszystkim....)Pani Karina w duzej mierze skrytykowala cala idee sponsorowania na kategorie EB-3, mowiac ze w moim przypadku spokojnie by wypalila kategoria EB-2 poprzedzona wiza pracownicza.......????? Bylam totalnie zdziwiona.....pamietajac nasze pierwsze spotkanie i jej slowa wtedy..... Musze jednak przyznac ze potwierdzila to, co moj prawnik powiedzial (a wiec udzielila mi sensownej porady) poinformowala mnie takze, ze moj prawnik nie jest prwnikiem emigracyjnym..... To akurat tez dobrze wiedziec, bo przynajmniej wiem teraz z kim mam do czynienia......Ach Ci prawnicy.....

To by bylo na tyle, oczywiscie to jest jedynie MOJ PRZYPADEK, ale zapewniam, ze prawdziwy. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...