Skocz do zawartości

Sponsorowanie Na Green Card


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Karinka chyba sie obrazila i nie chce sie dzielic z nami swoimi opiniami

podzielilam sie w innym poscie i nie opinia, a faktem i przepisami.

Ja sie nie obrazam, po prostu uwazam, ze nie ma sensu dyskusja z Toba jesli nie znasz tematu. Ja moge podyskutowac jesli ktos ma jakas sprawe badz problem, ale nie na tematy, ktore nic nikomu nie pomagaja, a wrecz robia zamieszanie (jak np. ze sponsor podpisuje I-485).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Oj Karinka chyba sie obrazila i nie chce sie dzielic z nami swoimi opiniami

Przestań w końcu się wygłupiać. Obrażasz osobę, która niejednokrotnie pomagała bezinteresownie innym na tym forum, tylko dlatego że utarła Ci nosa. Bez dziecinady proszę, bo zamknę temat, a byłoby IMO szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Karinka chyba sie obrazila i nie chce sie dzielic z nami swoimi opiniami

Po raz kolejny pokazala sie ludzka bezczelnosc i polskie chamstwo!

Ta kobieta pomogla wielu ludziom, co Was interesuje co ona robi w domu?! Po co na forum mieszacie! Powiem jedno, ta kobieta jest i zawsze bedzie czlowiekiem o ktorym powiem dobrze! Matka mojego syna uprowadzila go bez mojej zgody i wiedzy! Ta kobieta pomogla mi i pomaga! Jako jedyna dodala mi wiary w sprawiedliwosc! Na co wy liczycie? Na green card from Karina! Na cud? Udzielala Wam porad za darmo! I tak podziekowaliscie! Wcale jej sie nie dziwie jak przestanie odpisywac! I nigdy sie nie obrazi bo i o co? Tacy ludzie po prostu przestana pomagac! Dzieki komu? Dzieki paru kretynom, ktorzy nie umieja czytac i maja pratensje do calego swiata ze im sie nie udalo!

Moja opinia jest taka-kretynow nie brakuje na tym swiecie ale dobrym sercem, pomoca i miloscia ich zwalczymy! Ukamieniujecie mnie? Wiem ze setki podpisza sie pod tym i napisza o Karinie tylko dobre!

Wkoncu to "demokracja" mozna pisac co sie chce, mozna porywac dzieci, mozna miec pretensje! Takie zycie, co? Moze wybudujemy amerykanom pomnik za nasze "wazeliniarstwo" i podpiszemy---"To my Polacy! Chcemy green card"

Nie mamy na kawalek autostrady ale w iraku wam pomagalismy....wszyscy moga jezdzic bez wiz a my nie! sasiad ma dwa bmw a ja jedno itd itd

Po prostu nie doceniamy tego co mamy....mamy super polozenie geograficzne, wystarczylo narzucic cla i nic nam wiecej nie potrzeba, wprowadzic jezyk rosyjski i angielski i czerpac korzysci z handlu wschod -zachod! Amerykanie by sie bili o polskie obywatelstwo.... a co mamy? narzekania! Ja tam sie modle o wiecej takich ludzi jak Karina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze Karina pomaga i fajnie jest .

Czym miala mi niby utrzec nosa - ja sie tak nie czuje ,acha to na tym forum wszyscy jak jeden maja sie zgadzac z opiniami Kariny bo pomogla komus a jak ktos ma odmienne zdanie to jest zly Tak ?

To ze dyskutuje czy mam odmienne zdanie nie swiadczy ze jestem wrogo nastawiony do Kariny - bo tak nie jest , chyba po to jest forum by wymieniac pogladac i dyskutowac a nie prowadzic monologi .

Karina napisala ze wiekszosc ludzi to przychodzi tu po konkretna porade emigracyjna , czyli uwazacie ze jak ktos ma spory problem z gc , lub chce byc sponsorowany i jest na to zdecydowany to pojdzie na forum o porade czy pojdzie do biura adwokata i zalozy sprawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle czegos nie rozumiesz! To Ty na tym Forum wyrazasz OPINIE- nie majac wiedzy,- a P.Karina nie wyraza OPINI tylko ma WIEDZE ! I na tym Forum to sie wlasnie liczy JEJ WIEDZA!!! A ten dzial Emigracja- nie sluzy wymianie pogladow tu sie oczekuje konkretnych odpowiedzi i pomocy. Byc moze ktos podyskutuje z Toba OFF TOPIC- ale tu nie zabieraj juz czasu.!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina napisala ze wiekszosc ludzi to przychodzi tu po konkretna porade emigracyjna , czyli uwazacie ze jak ktos ma spory problem z gc , lub chce byc sponsorowany i jest na to zdecydowany to pojdzie na forum o porade czy pojdzie do biura adwokata i zalozy sprawe ?

wiekszosc osob, gdybys poczytal ten dzial to bys wiedzial, nie idzie do adwokata i nie zaklada zadnej sprawy, sami wypelniaja dokumenty zadajac pytania wlasnie tutaj badz szukaja odpowiedzi co zrobic w danej sytuacji. Po to jest to Forum i widac spelnia swoja role skoro tyle osob dostalo green cards :lol:

Albo, co tez stalo sie popularne, ludzie dzwonia do mnie i maja porade za free; jesli maja watpliwosci co do dokumentow - przesylaja mi dokumenty faxem badz droga e-mailowa. Nie musza zakladac sprawy, bo i po co? Jak to sam napisales wczesniej:

CYTAT(marcinct @ 2.04.2009, 2:49) *

Do wyslania dokumentow na Gc (np sponsorowanie ) nie trzeba byc adwokatem , trzeba znac angielski i troche wiedzy , wszystkie formularze mozna zciagnac z netu . Adwokat bieze 6000usd za wypelnienie kilku swistkow i czesto bywa ze ma taki balagan ze na czas wszystkiego nie wysle jak trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina a czy Ty nie czujesz sie wykorzystywana tym ze ludzie nic nie wiedza i zamiast poczytac to wala do ciebie na priv pozniej wydzwaniaja a ty godzinami wypelniasz im papiery , piszesz maile , gadasz z nimi przez tel - a to wszystko za fryko za nic . To jest tak ze jak dasz palec wyciagna cala reke .

Wydaje mi sie ze ludzie czasem specjalnie tragizuja swoja sprawe bo widza ze za darmoche im pomozesz i nie musza placic adwokatowi albo zamiast czytac i szukac informacji sie bawia bo Karinka odwali za darmoche .

Owszem ja tez moge na jakims forum pisac i dawac rady na temat podlog marmurowych i jest ok bo mam czas i wchodze na forum , i moje posty czy odpowiedzi nie beda zobowiazujace i nie musze sleczec godzinami i objasniac zasady kladzenia podlog .Co innego jak ktos zadzwoni lub pisze maila z setkami pytan a jak , a co , a czy mi tego nie zrobisz , a czy przyjedzisz zobaczysz itp - wtedy mowie jesli sie zdecydujesz przyjedz zobacz moja prace chcesz powiem ci ile to kosztuje jesli nie pasuje prosze bardzo idz do szkoly , szukaj informacji na specjalistycznych stronach , poczytaj ksiazki na ten temat i probuj sam , a nie lec na latwizne i wysluguj sie kims z racji tego ze ktos sie udziela na forum i wyraza opinie.

Oczywiscie Karina wiesz ze masz tu samych sojusznikow bo wiedza ze za free bedziesz im pomagac - ciekawe czy jak remontowalas dom albo wymieniasz olej w aucie ,albo potrzebujesz zostawic dziecko z niania to ci ktorym za fryko wypelnialas i wysylalas papiery przychodza i Ci pomagaja , czy tez musisz za to placic , albo na forum o budownictwie i zadzwonic do admina na priv (moze przyjdzie i wymieni kuchnie za darmo).

Co innego jest pisac na forum i dzielic sie wiedza jak sie ma czas(to jest pomoc forumowa ) a co innego brac czyjas sprawe i zajmowac sie nia fizycznie (wysylac, wypelniac papierki ) za darmoche - to juz poprostu dawanie sie wykorzystywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to juz poprostu dawanie sie wykorzystywac.

A co to juz nie mozna czegos nieodplatnie robic, karina nie jest jedyna na tym swiecie co tak robi

jak ktos chce to niech robi, a ty nie przeszkadzaj, ale tobie to widac trudno zrozumiec

bo piszesz i piszesz i ciagle ci cos nie pasuje, zalosne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina a czy Ty nie czujesz sie wykorzystywana tym ze ludzie nic nie wiedza i zamiast poczytac to wala do ciebie na priv pozniej wydzwaniaja a ty godzinami wypelniasz im papiery , piszesz maile , gadasz z nimi przez tel - a to wszystko za fryko za nic . To jest tak ze jak dasz palec wyciagna cala reke .

Wydaje mi sie ze ludzie czasem specjalnie tragizuja swoja sprawe bo widza ze za darmoche im pomozesz i nie musza placic adwokatowi albo zamiast czytac i szukac informacji sie bawia bo Karinka odwali za darmoche .

Owszem ja tez moge na jakims forum pisac i dawac rady na temat podlog marmurowych i jest ok bo mam czas i wchodze na forum , i moje posty czy odpowiedzi nie beda zobowiazujace i nie musze sleczec godzinami i objasniac zasady kladzenia podlog .Co innego jak ktos zadzwoni lub pisze maila z setkami pytan a jak , a co , a czy mi tego nie zrobisz , a czy przyjedzisz zobaczysz itp - wtedy mowie jesli sie zdecydujesz przyjedz zobacz moja prace chcesz powiem ci ile to kosztuje jesli nie pasuje prosze bardzo idz do szkoly , szukaj informacji na specjalistycznych stronach , poczytaj ksiazki na ten temat i probuj sam , a nie lec na latwizne i wysluguj sie kims z racji tego ze ktos sie udziela na forum i wyraza opinie.

Oczywiscie Karina wiesz ze masz tu samych sojusznikow bo wiedza ze za free bedziesz im pomagac - ciekawe czy jak remontowalas dom albo wymieniasz olej w aucie ,albo potrzebujesz zostawic dziecko z niania to ci ktorym za fryko wypelnialas i wysylalas papiery przychodza i Ci pomagaja , czy tez musisz za to placic , albo na forum o budownictwie i zadzwonic do admina na priv (moze przyjdzie i wymieni kuchnie za darmo).

Co innego jest pisac na forum i dzielic sie wiedza jak sie ma czas(to jest pomoc forumowa ) a co innego brac czyjas sprawe i zajmowac sie nia fizycznie (wysylac, wypelniac papierki ) za darmoche - to juz poprostu dawanie sie wykorzystywac.

nigdy nie myslalam, ze to napisze, ale teraz pisze: marcinct MASZ RACJE. :lol: Masz 100% racji, bo nikt mi remontow za darmo nie robi, ani nie placi moich rachunkow. I czasem nie dosc, ze pomagasz to jeszcze jest komus zle, bo nie pomagasz mu odpowiednio szybko, albo szukasz spraw zbyt wolno, a to ze to robisz za darmo, to jest taki malo istotny szczegol.

Powiem wiecej: od maja juz mnie tu nie bedzie. Czasem chce sie dobrze, nie zawsze wychodzi dobrze. Zawsze wychodzilam z zalozenia, ze jesli moge pomoc to nie odmowie, ale chyba mi to weszlo za bardzo w krew i dlatego podjelam decyzje o ktorej powiadomilam Administratora Forum, ze od maja odchodze. Najglowniejszym (tak sie mowi poprawnie? "najglowniejszym" ?) powodem odejscia jest to, ze mowi sie, ze robie sobie marketing poprzez to Forum. Wytlumaczylam juz wczesniej jaki ja mam zysk z tego, ze tu jestem - finansowy zaden (a nawet dokladam), moralny - duzy, kiedy ktos dzwoni, ze dostal green card i dziekuje mi za pomoc. Zawsze powtarzalam, ze zostalam adwokatem, bo kocham robic to co robie i Ci, ktorzy mnie znaja czy to osobiscie czy tylko z telefonow wiedza, ze prawo to moja pasja i kazda sprawe traktuje indywidualnie, zawsze kazdy rozmawia ze mna a nie z sekretarkami i chocby w nocy - to oddzwaniam jesli jest problem albo pytanie. Mam nadzieje, ze znajdziecie jakiegos adwokata, ktory bedzie sie dzielil swoja wiedza na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...