Skocz do zawartości

Sponsorowanie Na Green Card


Rekomendowane odpowiedzi

A co to juz nie mozna czegos nieodplatnie robic, karina nie jest jedyna na tym swiecie co tak robi

znacie kogos kto mi kuchnie zrobi nieodplatnie? chetnie skorzystam... :lol:

jak ktos che to niech robi, a ty nie przeszkadzaj, ale tobie to widac rtrudno zrozumiec

bo piszesz i piszesz i ciagle ci cos nie pasuje, zalosne........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma co sie tak dziwic ze On tak to widzi,,ja podobnie tak mysle i sadze ze dobrych ludzi jest malo ,zbyt malo ale jednak probuje wyciagac reke ,pomagac innym nawet jesli potem sie dostanie po glowie..jest takie powiedzenie ze majac dobre serce musisz miec twarda du...i cos w tym musi byc..Tak wiec nie kazdy ma tak fajnie i super w zyciu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przeczytalam caly topic i szczerze.....az mi sie wlosy zjezyly.Nie wiem Marcinct jaki masz w tym interes i jakimi kierujesz sie pobudkami ,ale jedno jest pewne....udalo ci sie doprowadzic Karine do szewskiej pasji,a co za tym idzie fakt,ze chce odejsc z tego forum.szkoda tylko ,ze myslisz o sobie.jak dotad nikomu nie przeszkadzala jej obecnosc ,ba wiele osob skorzystalo z jej porad i jest jej za to wdzieczne,w tym takze ja osobiscie dziekuje Karinie ,za to ze tu jest i nam pomaga,a skoro ona to robi za free,to widac ma taka potrzebe i chce to robic,a twoje komentarze w stylu ,ze powinna brac za to pieniadze sa nie na miejscu,nikt jej nie zmusza.twoje zachowanie mozna porownac do psa ogrodnika,sam nie zje ,a drugiemu nie da.twoje wypowiedzi utwierdzily mnie w przekonaniu,ze lubisz mieszac,ba odnosze wrazenie ze chcesz byc w centrum zainteresowania.moze powinienes pomyslec o innym forum,moze tam znajdziesz swoje miejsce i wierna publike a wtedy bedziesz mogl "brylowac" znajomoscia wiedzy i dawaniem dobrych rad innym,a moze wizyta u psychologa pozwoli ci zrozumiec twoj problem? .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie pomagalem komus remontowac dom za darmo , po paru miechach nawalilo mi auto zadzwonilem do gostka bo mechanik i spytalem coby mnie n akierowal na usterke to moze sam cos dam rade - no i odrazu zmienil temat wiec spytalem ze ja nie z tym dzwonie a on a skad ja mam wiedziec co jest nie tak z twoim autem , i takich przypadkow jest sporo to nie chodzi o to ze ja pomoge tylko o to ze zrobie z siebie idiote bo jak ja cos potrzebuje to sie wypna .

Jesli ktos mnie sie spyta czym gruntowac podloge przed marmurem z checia odpowiem , jesli mnie sie spyta ktore plytki twardsze z checia odpowiem ale jesli zadzwoni i powie przyjedz i zagruntuj podloge to powiem mu ile kosztuje bo mu nie chodzi o wiedze tylko o to zebym to ja zrobil .

Pytajac Karine na forum pytam o jej zdanie a nie dzwonie na priv albo wysylam maila zeby sprawdzila moje dokumenty , napisala i wyslala - bo to juz jest praca za ktora trzeba wziasc odpowiedzialnosc , owszem jesli bede mial problem do zalatwienia emigracyjny a nie do dowiedzenia sie to zadzwonie do Kariny i spytam ile usluga (zalatwienie czegos , wyslanie , wypelnienie , przetlumaczenie ) bedzie kosztowac i wtedy dostane na papierku za co place i co ile kosztuje , i jesli cena pasuje ok jesli nie ide do innego adwokata , albo do biblioteki wypozyczam lekture i wypelniam , wysylam sam.

Co do marketingu na wielu forach na stronach glownych sa reklamy czy oferty biznesow osob ktore sie udzielaja i sa zasluzone dla forum - nie ma nic w tym zlego i proponuje Karino rowniez zrob taki banerek na stronie glownej i ludziska beda mieli namiar na twoj office - bedzie mozliwosc konkretnego spotkania i jesli komus cena bedzie grac ok jesli nie to tez ok pojdzie gdzie indziej .

Zobaczcie na np forum muratora gdzie bywam to jest forum o budowaniu tam ludzie tez dziela sie wiedza ale jak chce ktos postawic sciany a sam nie robil i boi sie po prostu dzwoni do grupy budujacej ktora prowadzi jakis forumowicz przyjezdzaja robia daja rachunek i gwarancje i wszyscy sa happy a klient sie cieszy bo osoba znana i rabacik dostal a robota wykonana ladnie (bo jesli zle to spec straci renome nie tylko na forum ) , nie ma nic zlego w polecaniu czy reklamowaniu fachowcow

Na innym forum na tematy emigracyjne daje opinie tez Pani ktora prowadzi sponsorowania i oczywiscie jest tam jej adres biora gdzie osoby moga sie zglaszac jasli chca zeby ona sie zajela ich sprawa i nie ma nic w tym zlego a o ile wiem ta pani nie wypelnia komus papierkow za free ma swoj cennik i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze ja pomoge tylko o to ze zrobie z siebie idiote bo jak ja cos potrzebuje to sie wypna .

widzisz ty dalej nie rozumiesz

sa luddzie co robia cos nie dlatego ze ktos im cos da wzamian

tu jest wlasnie roznica

ty oczekujesz czegos w zamian

karina nie

ba ona juz ma wszystko czego jej potrzeba i wystarcza jej sama przyjemnosc

a ciebie to gryzie, okropnie, i spac nie daje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kw och jaka to przyjemnosc dla mnie pol niedzieli na kolanach ukladac komus kafle i latac z 2 pietra co min do garazu zeby przyciac 1 osemke , albo zrywac stucco ze scian - istna rozrywka , wybacz ale wole z rodzinka nad jeziorko wyskoczyc i pograc w siatkowke .

Karinko czy to dla Ciebie czysta przyjemnosc siedziec z kims na telefonie 3 godziny i drugie tyle wypelniac jego papiery ? co tam ze w tym czasie mozna ze znajomymi wyskoczyc do kina czy poprosu posiedziec z rodzinka przed tv lepiej sie oddawac przyjemnosci wypelnianiu komus papierow na GC - za free

Chec pomagania a robienie z kogos jelenia to 2 rozne rzeczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chec pomagania a robienie z kogos jelenia to 2 rozne rzeczy .

Ktos z biedaka zrobil jelenia i teraz go boli, oj oj oj

Ja okurat lubie sobie wstawac w niedziele o 6 rano i siedziec pol dnia w zimnym kosciele, za darmo, po prostu to mi sprawia przyjemnosc

i na prawde nie czuje zeby mnie ktos wykorzystywal, robil idiote czy jak to nazwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z biedaka zrobil jelenia i teraz go boli, oj oj oj

Ja okurat lubie sobie wstawac w niedziele o 6 rano i siedziec pol dnia w zimnym kosciele, za darmo, po prostu to mi sprawia przyjemnosc

i na prawde nie czuje zeby mnie ktos wykorzystywal, rbobil idiote czy jak to nazwiesz

Ale on chyba miał na myśli Karinę.

I ja się w pewien sposób z nim zgadzam. Czy raczej na pewnej płaszczyźnie się z nim zgadzam.

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu, czytam i przeglądam wiele wątków, problematycznych, zagmatwanych i wszystkich innych.

Widzę, jak Karina się stara, odpowiada rzeczowo, nakierowywuje, jak szuka i poświęca swój wolny czas, żeby wszystkich zadowolić.

Pewnie lubi to robić, ale często mam wrażenie, że ludzie to wykorzystują.

Zresztą dzwonienie do kogoś w wolny dzień, czy po nocach to jest już nawet więcej niż lekkie przegięcie.

Wiele razy czytałam w postach Kariny, jak opisywała, że ktoś tam dostał telefon od kogoś tam, bo ona pomaga za darmo, więc po co mają brać płatnego prawnika... W głowie mi się nie mieści, że można tak wykorzystywać ludzi.

Jak sama Karina powiedziała, kocha robić to co robi. I bardzo dobrze. Lubić to co się robi, to połowa sukcesu :lol:

Ale widzę, że jej brak asertywności jest nagminnie wykorzystywany.

Przykro mi słyszeć, że chce opuścić forum, ale rozumiem jej argumentację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...