Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale odprawa może być dzień wcześniej przez www http://www.airberlin.com/pl-PL/webcheckin/index/index/ . 24h przed wylotem można sobie miejsce samemu wybrać. Airberlin latałem kilka razy po europie - linia jak linia, dość nowa flota. Ale na trasach europejskich średnie jedzenie.

Dzięki Espe za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecicie Airberlin? Macie już jakieś doświadczenia z tą linią?

Ja lecę Warszawa-Berlin-Chicago na początku września.

Moja żona leciała Air Berlin. Samolot taki sam jak inne, Obsługa też, jedzenie jak jedzenie z pudełka plastikowego, ale takie jest wszędzie.

Minus jest tylko taki, że za rezerwację konkretnego miejsca z wyprzedzeniem trzeba zapłacić dodatkowo. Moja żona dostała miejsce z przydziału przy odprawie i była zadowolona. Samolot przyleciał do Miami o czasie, ale to wcale nie musi być regułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy faktycznie zaostrzone są kontrole na lotnisku w Warszawie? lecimy w poniedziałek i nie wiem, czy faktycznie przyjechać na lotnisko dużo wcześniej?

nie sądze!

OKęcie to małe lotnisko i porównując do innych lotnisk nie ma dużych kolejek do kontroli czy odprawy. Spokojnie 2 godziny przed odlotem wystarczy na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co za wczesnie jechac, bo pozniej sie tylko pod bramka siedzi. Chyba zgodnie z przepisami, bagaze na lotach miedzynarodowych musza byc nadane 1h przed (czasem o 45min sie czyta ). 2h powinno byc tak na luzie. Zycze wygodnej i bezstresowej podrozy i zdobywania USA po przylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lecicie Airberlin? Macie już jakieś doświadczenia z tą linią?

Ja lecę Warszawa-Berlin-Chicago na początku września.

Ja leciałam w ubiegłym roku na tej samej trasie. Nie mam w sumie żadnych zastrzeżeń, miła obsługa (przystojna :P ), jedzenie nie najgorsze, przesiadka w Berlinie bezproblemowa. W sumie przez prawie cały lot oglądałam filmy, super sprawa z tymi indywidualnymi monitorami. Bardzo przydały się moje własne słuchawki od smartfona, bo te jednorazówki, które oni rozdają to jednak straszny szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...