Skocz do zawartości

Najseksowniejsze Stewardessy - Ranking Linii Lotniczych


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

jestem kobieta wiec chyba nie powinnam sie wypowiadac n/t najseksowniejszych stewardess, ale gdybym miala typowac to: zdecydowanie Virgin jako numer 1 - sa bardzo mile, sympatyczne, i do tego naprawde ladne - latamy Virign bardzo czesto i nie zdarzylo sie, zeby ktoras stewardessa miala zly dzien, o urodzie nie wspomne...; numer 2 - dla mnie linie singaporskie - rewelacyjne stewardessy, ktore potrafia bawic sie z moja corka przez 3 godziny - mile, usmiechniete i ... bardzo szczuple + rewelacyjny makijaz, tak ze patrzac na nie czlowiek postanawia 'od jutra dieta' :); numer 3 - dla mnie thai airways - lecialam tymi liniami 3 razy i rzeczywiscie stwewardessy wygladaja super i sa obiektem westchnien panow oraz obiektem zazdrosci pan na pokladzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina wytypowala dziewczyny z dosc egzotycznych dla Polakow linii (poza Virgin). Dla mnie najwyzsza srednia z tych linii ktorymi latalem trzymaja dziewczyny z Wizzair, do tgo maja bardzo fajne uniformy. natomiast tragicznie jest w Ryanair, dziewczyny chyba selekcjonowane negatywnie, niegrzeczne. leniwe i w tragicznych strojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Oczywiście najlepszy jest http://www.axejet.pl/, ale tak na poważnie, latałem Swissem, Lufthansą, no i oczywiście LOT-em, i powiem, nic rewelacyjnego w żadnej linii, LOT- kicha totalna, może większa niż dwa pozostałe, ale jedną rzecz wam powiem, że najfajniejsze, najbardziej atrakcyjne współpasażerki spotkasz tylko lecąc LOT-em, naprawdę, w żadnej innej linii nie było tylu fajnych dziewczyn jak w rejsie LOT-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...