Skocz do zawartości

Ds-3032 I Zaczęło Się


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Aby zapłacić potrzebujesz swój numer sprawy NVC i numer Invoice, ale z racji, że otrzymałaś już DS3032 to pewnie masz. Zaloguj się na stronie https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx , aby zrobić zapłatę online (tam podajesz oba powyższe numery), a DS3032 odsyłasz na podany adres. Aby sprawdzić status swojej sprawy to jedyna możliwość zadzwonić do NVC i połączyć się albo z operatorem albo z automatem. Nr telefonu +1603-334-0700 ( niestety trzeba dłuugo próbować...linia jest ciągle zajęta). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

I ja dołączam do osób, które są w trakcie sprawy :) 9.11 odesłałam ostatnie dokumenty do USA i czekam na kolejne działania :P W między czasie miałam brak jeden w formularzu i musiałam dosłać poprawiony wiec 9go odesłałam poprawioną ankietę.

Moje pytanko do Was to czy wiadomość o komplecie zebranych dok. przyjdzie mi na maila czy będzie na stronie po zalogowaniu ? Pozdrawiam i dam znać jak coś będzie nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miała wszystkie dokumenty ok to zamkną sprawę, a Ty nie będziesz mogła się już zalogować na stronie NVC. Informację o rozmowie wyślą do Ciebie.

Ps. Ewkazxr mam pytanie...zaświadczenie o niekaralności załatwiałaś z Warszawy czy ze swojego miasta?? Bo różnie wszyscy mówią i już nie wiem, które będzie ok, a właśnie muszę załatawić. Jeśli ktoś inny wie czy zaakceptują to z innego miasta to proszę dać znać (zaoszczędzi mi to czasu w załatwieniu tego).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ząświadczenie o niekaralności z Warszawy z prokuratury. Ja tez miałam wątpliwości czy nie trzeba z Policji NIE TRZEBA ponieważ policja u nas nie wydaje takich certyfikatów :) Składasz wniosek możesz go wydrukować ze strony, kupujesz znaczki w sądzie i wysyłasz i czekasz na zwrot ego :) Pozdrawiam ciepło :P Jak moge w czymś pomóc to pytaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...