Skocz do zawartości

Ds-3032 I Zaczęło Się


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok. Dzięki wielkie za odpowiedź. Co i jak załatwiać to wiem (ech już kilka razy bylo mi potrzebne to zaświadczenie ale akurat z mojego miasta). Jednak miałam nadzieje, że nie musze przeciągać sprawy i wysyłać tego do Warszawy i czekać z powrotem, bo to wydłuży mi jeszcze proces. Znalazłam kilka osób na forum, które pisały, że nie miały zaświadczenia z Warszawy i zaakceptowali...No ale OK...może przezorny zawsze ubezpieczony. Dzięki Ewka i Sly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaswiadczenie o niekaralnosci wydaje KRAJOWY rejestr karny ktory jest jeden w kraju. Nie ma innej opcji. Zaswiadczenie informuje urzad imigracyjny usa. ze nie zostales skazany za zadne przestepstwo na terenie Polski. Dokladnie to i wyłacznie taki fakt wystarcza amerykanom.

Mam jeszcze pytanie do I 864 , czy w tym formularzy siostra wpisuje siebie jako sponsora jezeli ma do spolki z mezem biznes, czy powinna wpisac rowniez mojego szwagra w tym formularzu ? Jak bylo by lepiej ? Prosze o szybka odp. Moze ktos mial KONKRETNIE taki dylemat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...